کد خبر:3659 | 16:46:41 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مقاوم سازی مسکن های روستایی در دستور کار ویژه قرار گیرد
مقاوم سازی مسکن های روستایی در دستور کار ویژه قرار گیرد
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی بعد از ظهر پنج شنبه در دیدار با کارکنان و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی اظهار داشت: خراسان جنوبی یکی از استان های حادثه خیز کشور بوده که منازل روستایی را با خطرات زیادی روبه رو کرده است. وی بیان کرد: مقاوم سازی مسکن […]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی بعد از ظهر پنج شنبه در دیدار با کارکنان و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی اظهار داشت: خراسان جنوبی یکی از استان های حادثه خیز کشور بوده که منازل روستایی را با خطرات زیادی روبه رو کرده است.

وی بیان کرد: مقاوم سازی مسکن های روستایی یکی از نیازهای جدی است که تلاش هر چه بیشتر در این زمینه را می طلبد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین تسریع در آماده سازی برای مسکن روستایی نیز یکی از وظایف بنیاد مسکن بوده که باید مورد توجه قرار گیرد.

خبر جدید  بانک اطلاعاتی مساجد در حال ساخت خراسان‌جنوبی تدوین شود

عبادی، فرهنگ مردم خراسان جنوبی را فرهنگ بسیار بالایی دانست و گفت: سطح ادب، تدین و فرهنگ مردم نیازمند این است که خدمت به این مردم با شدت و قوت بیشتری انجام شود.

رای بالای نمایندگان مجلس برای برقراری عدالت اجتماعی

وی همچنین به اقدامات انجام شده توسط نمایندگان مجلس برای اجرای عدالت اجتماعی در کشور اشاره کرد و گفت: امسال از نظر عدالت اجتماعی نمایندگان مجلس رای های خوبی داده و قدم های بزرگی برداشته اند.

خبر جدید  یادواره شهدای شهرستان سربیشه

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با تصویب نمایندگان مجلس در بودجه حقوق های پایین افزایش و حقوق بالا افزایش کمتری خواهند داشت، عنوان داشت: همچنین حقوق های بیشتر درصد مالیات بیشتر را باید پرداخت کنند.

عبادی اضافه کرد: بر اساس این قانون و بنا بر میزان حقوق افراد، بین ۱۰ تا ۳۵ درصد مالیات از آن ها اخذ خواهد شد اما حقوق های زیر دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان از مالیات معاف خواهند شد.

خبر جدید  راه‌اندازی دومرکز دیالیز درخراسان جنوبی/هزینه‌های درمان سنگین است

وی بیان داشت: همچنین با مصوبه مجلس حقوق مقامات اعم از نمایندگان، وزرا، استانداران و مدیران بانک ها هیچ گونه افزایشی نخواهند داشت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در زمینه گازکشی نیز سه استان خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان در اولویت نخست کشور قرار خواهند گرفت.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب