کد خبر:3570 | 21:28:46 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مطالبه گری ارتقاء شاخصهای توسعه از استاندار/ مدیران کارآمد را بر کرسی ها بنشانید
مطالبه گری ارتقاء شاخصهای توسعه از استاندار/ مدیران کارآمد را بر کرسی ها بنشانید
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی: نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس گفت: ما باید از استاندار و مدیران درخواست داشته باشیم که برای تغییر شاخص ها و توسعه استان ما چه کردید نه اینکه چه کسی و از کجا آوردید. محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مردم فردوس، طبس، […]

نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس گفت: ما باید از استاندار و مدیران درخواست داشته باشیم که برای تغییر شاخص ها و توسعه استان ما چه کردید نه اینکه چه کسی و از کجا آوردید.

محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی با اشاره به اهمیت انتخاب مدیران توانمند برای دستگاه های اجرایی استان اظهار داشت: اعتقاد ندارم مدیر بومی باشد یا نباشد. مدیر باید کارآمد باشد از هرجا می خواهد باشد.

وی با تاکید بر اینکه باید بگوییم چرا کارآمد نیامد؟ چرا کسی نیامد که شاخص ها را ارتقاء دهد؟ گفت: اگر بخواهیم پیشرفت کنیم باید این نگاه که چرا بومی نیامد را کنار بگذاریم زیرا این دیدگاه آدرس غلط دادن به مردم است.

خبر جدید  آغاز کوچ بهاره عشایر خراسان جنوبی/خشکسالی سبب تأخیر کوچ عشایر شد

وی با اشاره به جایگزینی برخی مدیران همشهری استاندار در مسئولیت های مختلف تصریح کرد: اعتقاد ندارم صرفا رفاقت در انتخاب ها موثر است و استاندار نیز مدیری که قبلا با هم کار کردند و می شناسد را می آورد.

نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس افزود: ما باید از استاندار و مدیران درخواست داشته باشیم که برای تغییر شاخص ها و توسعه استان ما چه کردید نه اینکه چه کسی و از کجا آوردید.

وی با تاکید براینکه باید به جای اینکه دنبال افراد باشیم دنبال شاخص ها را بگیریم گفت: در گذشته شاخص بودجه، ارتقاء و اشتغال ما این بوده و شهرستان به شهرستان مشخص کنیم  که در این دوره با وجود مسئول جدیدی که آمده چقدر شاخص ها تغییر پیدا کرده است.

خبر جدید  حضور با شکوه مردم ولایتمدار فردوس در راهپیمایی 22 بهمن

امیرحسنخانی متذکر شد:  اشکالی که وجود دارد نیروهای قادر و توانمند را از خارج استان می گیریم فکر می کنیم که با پول دادن می شود ارتقاء ایجاد کرد که این نادرست است.

وی به فرصت دادن و استفاده از مدیران توانمند داخل استان تاکید کرد و اظهارداشت: زمینه توسعه استان با وجود بهره گیری از نیروی انسانی بومی است که بسیار خوب در استان داریم اما این نیرویی که کارورزی کافی نکرده باید تجربه کافی بدست آورد.

وی تصریح کرد: مدیران بسیار توانمند که به استان ما نمی آیند و مدیری که می آید و در استان ما استاد و ماهر می شود تا دعوت ویزای تهران و مشهد یا شهرهای دیگر به وی می دهند متاسفانه سریع از استان می رود.

خبر جدید  افتتاح طرح های صنعتی نیمه حرفه ای

نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس گفت: به راحتی نباید  نیروهای خوبمان را از دست دهیم و نیروهای توانمند که مدیریتشان گل کرده خودشان نباید به شهرهای دیگر بروند.

وی با بیان اینکه صرفا شاخص مدیریت توانمند بر بومی بودن نیست ادامه داد: فرهنگ را باید به این شیوه تغییر دهیم. جاهایی که توسعه یافته است اصلا نگاهشان بومی نیست.

 

 

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب