کد خبر:44034 | 11:57:47 - چهارشنبه 11 نوامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشکل قبوض با آب بهای بالا در روستا‌های نهبندان رفع می‌شود
مشکل قبوض با آب بهای بالا در روستا‌های نهبندان رفع می‌شود
مدیرعامل آب و فاضلاب خراسان جنوبی برای حل مشکل قبوض برخی از خانوار‌های روستایی که افزایش قیمت در آن لحاظ شده، قول مساعد داد.

شعار سال: حسین امامی با اشاره به مسئله قبوض بالای برخی از مشترکین روستاهای شهرستان نهبندان اظهار کرد: ۸۰ درصد قبوض مشترکان روستاهای نهبندان زیر ۱۰ هزار تومان است و مبالغ زیادی نیست.

مدیرعامل آب و فاضلاب خراسان جنوبی با بیان اینکه تعرفه روستایی تنها برای ساکنین در روستا لحاظ می‌شود، بیان‌کرد: در روستاهای نهبندان ۵۰ مشترک داریم که باغ ویلا دارند و تنها پنج شنبه – جمعه‌ها ساکن می‌شود که قبوض ۳۵ مشترک بالا بوده است.

امامی با اشاره به رایزنی و گفت‌وگو با نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس در این زمینه ادامه‌داد: در این دیدار برای رفع این مشکل و مسئله قول مساعد داده شد.

خبر جدید  احرای طرح نهضت سبز در مراتع استان

وی با بیان اینکه مصرف بالای برخی از مشترکین در باغ ویلاها موجب نوسانات در شبکه به ویژه در فصول گرم سال می‌شود، ادامه‌داد: ما از صدور قبوض در روستاها هدف درآمدزایی نداریم بلکه خواست ما پایدار ماندن شبکه است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه روستاها تعرفه خواست خود را دارد، گفت: بیان کرده‌ایم صاحبان باغ ویلاها در روستاهای نهبندان که در شهرهای دیگر ساکن هستند می‌توانند برای قرائت دوره جدید کلید باغ منزل را به یکی از آشنایان و یا دهیار بدهند تا بتوانیم با سهولت میزان مصرفی آنان از روی کنترل را محاسبه کرده و قبض به صورت علی‌الحساب نباشد.

خبر جدید  قضاوت داوران جوان استان در لیگ دسته یک فوتبال جوانان کشور

امامی با بیان اینکه در روستاها قرائت کنتور به دلایلی برای ما بسیار پرهزینه است، اظهار کرد: وظیفه و مسئولیت ما تأمین آب شرب برای روستاییان است که در بسیاری از مناطق این مهم با تانکر صورت می‌گیرد.

وی یادآور شد: اگر مسئله صدور قبض برای آب شور است که آب شور را نه برای مصرف شرب بلکه برای مصارف بهداشتی مشترکین روستایی در نظر گرفته‌ایم.

خبر جدید  به داد «فولاد قائنات» برسید

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه ما همیشه در زمینه صدور قبوض نهایت دقت را به عمل می‌آوریم، گفت: در شرایطی که دشمن به دنبال سو استفاده از هر مسئله‌ای است، انتقادات باید مستند و دقیق بیان شود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۹، کد خبر: ۵۰۶۴۱۷۹، www.mehrnews.com

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها: ,


داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب