کد خبر:843 | 16:31:54 - یکشنبه 28 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسمومیت ۶ نفر با منوکسید کربن در خراسان‌جنوبی
مسمومیت ۶ نفر با منوکسید کربن در خراسان‌جنوبی
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در ۴۸ ساعت گذشته طی سه حادثه، شش نفر در استان دچار مسمومیت با مونوکسید کربن شدند که با حضور به موقع کارشناسان اورژانس و اقدامات درمانی مناسب نجات یافتند. به گزارش ایسنا، «علی دلخروشان»، امروز(۸ بهمن‌ماه)، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در […]

خفگی منوکسیدکربن

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در ۴۸ ساعت گذشته طی سه حادثه، شش نفر در استان دچار مسمومیت با مونوکسید کربن شدند که با حضور به موقع کارشناسان اورژانس و اقدامات درمانی مناسب نجات یافتند.

به گزارش ایسنا، «علی دلخروشان»، امروز(۸ بهمن‌ماه)، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در آخرین حادثه صبح امروز یک خانواده چهار نفره روستای چهارفرسخ به دلیل سوخت ناقص چراغ نفتی دچار علایم مسمومیت با مونوکسیدکربن شده و پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی توسط کارشناسان اورژانس به بیمارستان شهید آتشدست نهبندان اعزام شدند.

خبر جدید  فردا، تشییع پیکر دو شهید نیروی انتظامی در بندرعباس

وی با اشاره به پیش‌بینی هواشناسی در مورد کاهش شدید دما در روزهای آینده، یادآور شد: با تغییر ناگهانی دما و استفاده بیشتر از وسایل گرمایشی آمار مسمومین با مونوکسید کربن که از کشنده ترین مسمومیت‌ها بوده افزایش می‌یابد  که با رعایت نکات ایمنی، شناخت علایم و تماس به موقع با اورژانس ۱۱۵ می‌توان جان خود و خانواده خویش را نجات داد.

خبر جدید  قدرداني از مشترکان کم مصرف آب

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب