کد خبر:1864 | 9:23:58 - دوشنبه 12 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسابقه دختر نمونه فاطمی در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود
مسابقه دختر نمونه فاطمی در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود
گروه معارف: کارشناس فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان گیلان در نظر دارد «دختر نمونه فاطمی» را از دختران محجبه شش استان شمال و شرق کشور استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان‌شمالی، خراسان‌رضوی و خراسان‌جنوبی انتخاب کند. فاطمه همتی، کارشناس فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از […]

گروه معارف: کارشناس فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان گیلان در نظر دارد «دختر نمونه فاطمی» را از دختران محجبه شش استان شمال و شرق کشور استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان‌شمالی، خراسان‌رضوی و خراسان‌جنوبی انتخاب کند.

فاطمه همتی، کارشناس فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌‌جنوبی اظهار کرد: جشنواره دختر نمونه فاطمی از طرف تبلیغات اسلامی گیلان با مشارکت اداره‌کل تبلیغات اسلامی شرق کشور برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه این مسابقه با هدف ترویج فرهنگ تشویق به حجاب برتر برگزار می‌شود، افزود: دختران چادری که تمایل دارند کاندیدای دختر نمونه فاطمی شمال و شرق کشور باشند، باید علاوه بر ثبت‌نام، شرایطی را که در سایت مشخص است دارا باشند و براساس آن امتیاز می‌گیرند.
کارشناس فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی بیان کرد: دختران فاطمی که امتیازات ۹۵ و بالاتر را کسب کنند به مرحله قرعه کشی انتخاب دختر نمونه فاطمی راه پیدا خواهند کرد.
همتی با بیان اینکه حداقل سن ثبت‌نام در این طرح ۹ سال و حداکثر ۳۹ سال است، افزود: در روز دختر و میلاد حضرت معصومه(س) تندیس دختر نمونه فاطمی شمال و شرق کشور به منتخب، اعطاء و اهداء خواهد شد.
وی با بیان اینکه افراد می‌توانند تا پایان بهمن‌ماه جاری در سایت شمیم حجاب مشخصات خود را تکمیل کنند، یادآور شد: براساس سهمیه‌ای که به اداره‌کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی داده شده اسامی را انتخاب و برای داوری به سازمان تبلیغات اسلامی گیلان فرستاده خواهد شد.

خبر جدید  کشف قاچاق سوخت ۵۵ درصد در خراسان جنوبی افزایش داشته است

 

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب