کد خبر:3523 | 13:43:47 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئولان نسبت به رسالت خود آگاهی داشته باشند
مسئولان نسبت به رسالت خود آگاهی داشته باشند
گروه معارف- نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: مسئولان باید علاوه بر امانت داری و صداقت، آگاهی و تسلط کامل نسبت به رسالت خود داشته باشند. به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، آیت الله سیدعلیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی، امروز ۹ اسفند، در جمع کارکنان و پرسنل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان با […]

گروه معارف- نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: مسئولان باید علاوه بر امانت داری و صداقت، آگاهی و تسلط کامل نسبت به رسالت خود داشته باشند.

به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، آیت الله سیدعلیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی، امروز ۹ اسفند، در جمع کارکنان و پرسنل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان با بیان اینکه باید کارها و امور کشور به افرادی قابل اطمینان سپرده شود، اظهار کرد: هر پست، امانتی در نزد مدیران بوده که باید به خوبی از آن پاسداری کنند.

خبر جدید  فرهنگ شهادت، جامعه را بیمه می‌کند

وی بیان کرد: وقتی انسان در پست و مسئولیت های مهمی قرار می گیرد، دوست‌های کاذبی به او نزدیک می‌شوند که به دنبال سوءاستفاده هستند.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی بیان کرد: اگر مسئولیت‌ها به افرادی امانت دار، صادق و پایبند به قوانین باشند، امید طمع آنان کم می‌شود.

عبادی با اشاره به احادیثی از حضرت یوسف (ع)، تصریح کرد: باید این روایت از حضرت یوسف(ع) که می‌فرماید: «وقتی امور در هر جهت به اشخاص سپرده می‌شود باید امانت داری و صداقت و کاردانی داشته باشند»، مورد توجه همگان قرار گیرد.

خبر جدید  اجرای بیش از ۳۰۰ برنامه به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی

وی بیان کرد: صداقت حضرت یوسف (ع) وی را در جایگاه عزیز مصر قرار داد و در آستانه قحطی مصر، امین بیت المال و کاردان شد.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی یادآور شد: امروز جهاد در صحنه اقتصادی بسیار حائز اهمیت است و باید ذخایر کشور حفظ شود و برای روز مبادایی که جامعه ممکن است نیازهای اضطراری پیدا کند، راهگشای مردم باشد.

خبر جدید  محفل انس با قرآن، حسینیه جماران بیرجند

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب