کد خبر:18676 | 9:42:17 - شنبه 8 سپتامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرز خراسان جنوبی به کانون و موتور اشتغال تبدیل شود
مرز خراسان جنوبی به کانون و موتور اشتغال تبدیل شود
شعارسال:نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به صادرات ۲۵ درصدی کشور از طریق مرز ماهیرود، گفت: باید مرز خراسان جنوبی به کانون و موتور اشتغال استان تبدیل شود. حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی بعد از ظهر پنج شنبه در دیدار با مدیرکل گمرکات خراسان جنوبی اظهار داشت: در حال […]

شعارسال:نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به صادرات ۲۵ درصدی کشور از طریق مرز ماهیرود، گفت: باید مرز خراسان جنوبی به کانون و موتور اشتغال استان تبدیل شود.

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی بعد از ظهر پنج شنبه در دیدار با مدیرکل گمرکات خراسان جنوبی اظهار داشت: در حال حاضر صادرات استان از مرز ماهیرود به کشور افغانستان بیش تر از مرز سرخش و دوقارون است.

وی با بیان اینکه این موفقیت جای بسیار خوشحالی برای مردم استان دارد، بیان کرد: فرهنگ تجارت در استان نیازمند فرهنگ سازی است.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در حال حاضر مردم و بخش خصوصی در تجارت استان نقش چندانی ندارند که باید در این زمینه فرهنگ سازی انجام شود.

عبادی تأکید کرد: مردم می توانند در بحث صادرات و واردات کالاهای مورد نیاز مشارکت و شرکت های گسترده ای در این زمینه در مرز احداث کنند.

وی همچنین به صادرات ۲۵ درصدی کشور از طریق مرز ماهیرود اشاره کرد و گفت: این ظرفیت بسیار خوبی است که باید به بهترین وجه از آن استفاده کرد.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خراسان جنوبی دارای محصولات استراتژیک و منحصر به فردی بوده که در کشور بی رقیب است، عنوان داشت: اگر از این ظرفیت به خوبی استفاده کنیم اشتغال استان رونق خواهد یافت.

عبادی اظهار امیدواری کرد: مرز خراسان جنوبی به کانون و موتور اشتغال استان تبدیل شود.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار ۱۵شهریور ۹۷، کدخبر: ۴۳۹۵۹۴۸، www.mehrnews.com

لینک منبع خبر

خبر جدید  روایت انقلاب در دبستان امام حسین(ع) بیرجند
0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب