کد خبر:149 | 8:24:24 - جمعه 1 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیران خراسان جنوبی از موازی‌کاری در حوزه فرهنگ خودداری کنند
مدیران خراسان جنوبی از موازی‌کاری در حوزه فرهنگ خودداری کنند
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استاندار خراسان جنوبی گفت: مدیران باید توجه ویژه‌ای نسبت به جلسات کار گروه فرهنگی داشته باشند و از موازی‌کاری در حوزه فرهنگ خودداری کنند. شعار سال: عصمت محمودی در کارگروه فرهنگی با گلایه از حضور نداشتن مسئولان مربوطه در کارگروه فرهنگی و اجتماعی استان اظهار داشت: محور اصلی کارگروه در […]

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استاندار خراسان جنوبی گفت: مدیران باید توجه ویژه‌ای نسبت به جلسات کار گروه فرهنگی داشته باشند و از موازی‌کاری در حوزه فرهنگ خودداری کنند.

شعار سال: عصمت محمودی در کارگروه فرهنگی با گلایه از حضور نداشتن مسئولان مربوطه در کارگروه فرهنگی و اجتماعی استان اظهار داشت: محور اصلی کارگروه در نیمه دوم سال طبق برنامه‌های متمرکزی که در قالب تفاهم نامه‌ها از سوی وزارت کشور ابلاغ می‌شود، مشخص است.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استاندار خراسان جنوبیتاکید کرد: مقایسه با دیگر استان‌ها در حوزه آسیب‌های اجتماعی عملکرد خوبی دارد.

خبر جدید  انهدام باند حرفه ای سارقان لوازم داخل خودرو در طبس

وی ضمن ابراز تاسف از اینکه ازدو سال قبل تاکنون موضوع فردگرایی و موازی‌کاری در کارهای فرهنگی وجود دارد، یادآور شد:این کارگروه محل حضور محوری‌ترین دستگاههای فعال در حوزه فرهنگ است، اما در دو سال گذشته دستگاه‌هایی که فقط کار آنها فرهنگی و اجتماعی است حتی دو بار هم در جلسات ما حضور پیدا نکردند.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استاندار خراسان جنوبی تصریح کرد: باید هماهنگی‌ برای انجام کارهای فرهنگی در این کارگروه انجام شود اما مدیران فرهنگی نمی‌آیند و بنابراین موازی‌کاری و فردگرایی وجود دارد.

خبر جدید  تاسیس بزرگترین کارخانه کاشی استان در انتظار زیرساخت

محمودی با اشاره به اینکه اعضای کارگروه باید با هم متحد باشند ادامه داد: خوشبختانه اعتبار برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی وجود دارد اما نیازمند همگرایی هستیم.

وی تصریح کرد: مدیران باید توجه ویژه ای نسبت به این جلسات داشته باشند و از موازی‌کاری در حوزه فرهنگ خودداری کنند.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استاندار خراسان جنوبیبا تاکید به اینکه در زمینه آموزش‌های میدانی در موضوع آسیب‌های میدانی ضعیف عمل کردیم ادامه داد: بنا داریم تابلوهای آموزشی در شهر بیرجند در فضا و مکان‌هایی که دید مناسب دارند، با همکاری شهرداری نصب کنیم و هر دو ماه یک بار جملات اجتماعی و آموزشی مثبت روی آنها بنویسیم.

خبر جدید  وقتی شادی، میهمان یلدای ۲۰۰ خانواده نیازمند می‌شود

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار ۹ آذر ۹۶، کدمطلب:۱۵۸۸۲۵۷، www.tasnimnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب