کد خبر:1249 | 12:10:26 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
متهم کردن نظام به ناکارآمدی روش جدید دشمنی استکبار با ملت ایران
متهم کردن نظام به ناکارآمدی روش جدید دشمنی استکبار با ملت ایران
به گزارش خبرنگار مهر، جواد کریمی قدوسی صبح چهارشنبه در جمع بسیجیان شهرستان بیرجند به مناسبت دهه فجر اظهار کرد: گرامیداشت ایام دهه فجر زمینه‌ساز یادآوری خاطرات و فضیلت های مجاهدان انقلاب برای نسل سوم و چهارم است. عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آرمان امام(ره) و ملت از انقلاب، تشکیل جامعه […]

به گزارش خبرنگار مهر، جواد کریمی قدوسی صبح چهارشنبه در جمع بسیجیان شهرستان بیرجند به مناسبت دهه فجر اظهار کرد: گرامیداشت ایام دهه فجر زمینه‌ساز یادآوری خاطرات و فضیلت های مجاهدان انقلاب برای نسل سوم و چهارم است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آرمان امام(ره) و ملت از انقلاب، تشکیل جامعه اسلامی بر اساس مبانی اعتقادی توده‌های مردم مسلمان ایران بود.

کریمی قدوسی بیان کرد: ملت ایران می‌خواهد همانطور که دیکتاتوری را از کشور ایران دور کرد، سایر ملت‌های مسلمان نیز از دیکتاتوری طاغوت‌های خود نجات پیدا کنند که این مهم در کشورهایی چون عراق و لیبی به وقوع پیوسته است.

وی ادامه داد: قبل از انقلاب اسلامی نظام مدیریتی ایران را آمریکا تعیین می‌کرد و نخست وزیر و نمایندگان مجلس بر اساس خواست آمریکا بر ملت ایران تحمیل می‌شدند.

خبر جدید  اختراع دستگاه مکانیزه دان کن زرشک در بيرجند

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی افزود: در جنگ شش روزه اعراب و اسرائیل حکومت شاه به صهیونیست‌ها کمک نظامی می‌کرد که این مسئله رابطه ایران و سایر کشورهای اسلامی را تحت تأثیر قرار داده بود.

کریمی قدوسی گفت: افسران نظامی ما در زمان رژیم پهلوی اگر می‌خواستند ارتقاء پیدا کنند باید دوره‌های آموزشی را در آمریکا می‌گذراندند که این وضعیت عزت ما را لگدمال کرده بود.

وی اظهار کرد: اگر در زمان پهلوی مردم از نام ساواک دچار ترس و وحشت می‌شدند ولی امروزه مردم با دیدن نیروهای امنیتی احساس امنیت می‌کنند که نعمت بسیار بزرگی است.

خبر جدید  مجموعه خبری بخش 20 شبکه خاوران، 20 تیر

عضو کمیسیون امنیت ملی جلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بعد از پیروزی انقلاب در بخش‌هایی چون بهداشت و علم پیشرفت داشته‌ایم، بیان کرد: البته مشکلاتی نیز وجود دارد که با روحیه انقلابی و تلاش جهادی قابل حل است.

کریمی قدوسی با اشاره به اینکه متهم کردن نظام به ناکارآمدی روش جدید دشمن برای مقابله با ملت ایران است، ادامه داد: استکبار به دنبال ناامید کردن مردم از طریق القاء عدم ناتوانی نظام در مقابله با فساد و بحران‌های اقتصادی است.

وی افزود: این در حالی است که با بسیج عمومی اقشار مختلف و هماهنگی همه بخش‌ها می‌توان بر مشکلات پیش رو غلبه کرد.

خبر جدید  عروسک های تاجمیری

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: البته در صورتی می‌توانیم در این زمینه به موفقیت برسیم که دچار حاشیه‌ها نشویم و مسئولین به جای پرداختن به سخنان حاشیه‌دار به دنبال حل مشکلات مردم باشند.

کریمی قدوسی اظهار کرد: برخی تصور می‌کردند با مذاکره و برجام می‌توان مشکلات اقتصادی را حل کرد در حالی که بعد از گذشت دو سال همه دریافته‌اند که دشمن به دنبال هدر دادن وقت و سرمایه ملت ایران است.

وی یادآور شد: امروزه نقش بسیجیان در عرصه اجتماع می‌توانند تأثیرگذارتر از دهه اول انقلاب اسلامی باشد.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب