کد خبر:1339 | 9:48:10 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ما شعار مرگ بر آمریکا را ترک نخواهیم کرد
ما شعار مرگ بر آمریکا را ترک نخواهیم کرد
فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: باید در مقابل خواسته های نامشروع دشمن پاسخ منفی دهیم و در مقابل فشارهای اقتصادی تسلیم نشویم چرا که ما شعار مرگ بر آمریکا را ترک نخواهیم کرد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در یادواره شهدای نهبندان […]

فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: باید در مقابل خواسته های نامشروع دشمن پاسخ منفی دهیم و در مقابل فشارهای اقتصادی تسلیم نشویم چرا که ما شعار مرگ بر آمریکا را ترک نخواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در یادواره شهدای نهبندان با تسلیت ایام فاطمی و تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران با تشکر از حضور پرشور و باشکوه مردم ولائی نهبندان در یادواره شهدا گفت:انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرهنگی ،تحول خواه می باشد و قبل از انقلاب،فرهنگ ایثار و شهادت معنا نداشته است.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران با هدایت و رهبری حضرت امام(ره) و راهنمائی و پشتوانه مردم،فرهنگ ایثار و شهادت را نهادینه کرد که امروزه   و پس از گذشت ۴ دوره از عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران،تعدادی از جوانان مفقود می باشند.

خبر جدید  لزوم انتخاب مدیران شایسته در استان/رواج انتخاب مدیران بر اساس رفاقت و باندبازی در کشور

قاسمی با بیان اینکه انقلاب اسلامی و بسیج تکان دهنده جهان امروز است افزود: یک عالم فقیه و جامع الشرایط به پشتیبانی مردم قیام می کند و فرهنگ و سبک زندگی را آموزش می دهد و سبب بزرگترین انقلاب فرهنگی قرن ۲۱ می شود و این احیا و مسیر اسلامی انقلاب سبب شده است که در تحریم و محاصره اقتصادی قرار بگیریم و چنانچه جهانخواران ما را تحریم نمی کردند ،وضعیت امروزی ما خیلی بهتر و شایسته تر بود.

فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی اظهار داشت: صدور ارزش های معنوی اسلام،نفوذ آن در دلهای همه مردم انجام  و این با برکت خون شهدا میسر گشته است.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ شهدا الگو می باشد افزود: امروزه در راهیان نور بیش از ۴۵ کشور جهان اردو برگزار و محققینی از کشورهای اروپائی با حضور در رزمگاه ۸ سال دفاع مقدس در تکاپو و جستجوی رمز و راز پیروزی ملت ایران هستند.

خبر جدید  افزایش حداقل 65میلیارد تومان به بودجه عمرانی خراسان جنوبی/ تعبیر قانون به نفع مردم هنر مدیران است

قاسمی اظهار داشت: شهادت در اسلام یک عقیده،حقیقت و باور است که انبیای الهی،امامان هدی و صدیقین مسیر شهادت را پیموده و از مرگ در راه خدواند وحشت و هراسی نداشته اند چرا که شیرین ترین و گواراترین مسیر شهادت می باشد.

وی در ادامه افزود: فرهنگ شهادت در انقلاب منتقل و اکثر شهدا با عشق و علاقه به جبهه رفته و تنها خواسته آنها،دعای شهادت بود و رمز بقاء اسلام و عزت در راه خدا،شهادت می باشد.

قاسمی اظهار داشت: جامعه در هر سطحی به مساله شهید و شهادت نیاز دارد و محصلین و دانشجویان بایستی با آموزش  در کتب درسی با ارزش شهادت آشنا شوند.

وی با اشاره به شهادت شهید حججی گفت: شهید حججی دنیا را تکان داد و باعث عزت ملت ایران شد  و بر ماست تا از سبک و روش شهدا الگو بگیریم.چرا که شهدا انسان هائی شجاع و نترس بودند و در سخت ترین شرایط بهترین تصمیمات را اتخاذ می نمودند.

خبر جدید  روایت انقلاب در دبستان امام حسین(ع) بیرجند

قاسمی با بیان اینکه شهدا خادم  مردم بودند، اظهار داشت:  ما بایستی خدمتگزار مردم باشیم   و نباید  ترس از مطالبه گری و پاسخگوئی مردم  وجود داشته باشد چرا که ما ادامه دهنده راه شهدا هستیم و همچنین باید در مقابل خواسته های نامشروع دشمن پاسخ منفی دهیم و در مقابل فشارهای اقتصادی تسلیم نشویم چرا که ما شعار مرگ بر آمریکا را ترک نخواهیم کرد.

وی افزود: شهدا رفتند تا ما بمانیم  و ما صادر کننده ارزشهای انقلاب هستیم  و انقلاب اسلامی حامی مستضعفین و ستمدیدگان می باشد و این انقلاب برپایه دین،مردم و رهبری شکل گرفته است.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب