کد خبر:3651 | 14:11:54 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم مشارکت دستگاه های اجرایی با آموزش و پرورش
لزوم مشارکت دستگاه های اجرایی با آموزش و پرورش
به گزارش خبرنگار مهر، عباس لامعی ظهر پنجشنبه در مراسم تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی، اظهار کرد: آموزش و پرورش سنگ بنای توسعه جامعه است چراکه مدیران آینده مملکت در اختیار این دستگاه هستند. وی با بیان اینکه آموزش و پرورش دستگاه بزرگی است که نمی توان آن را به […]

به گزارش خبرنگار مهر، عباس لامعی ظهر پنجشنبه در مراسم تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی، اظهار کرد: آموزش و پرورش سنگ بنای توسعه جامعه است چراکه مدیران آینده مملکت در اختیار این دستگاه هستند.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش دستگاه بزرگی است که نمی توان آن را به تنهایی اداره کرد بلکه باید با تعامل دیگر دستگاه های اداره شود، افزود: بسیج یکی از دستگاه هایی است که ارتباط تنگاتنگی با آموزش و پرورش دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به اینکه بسیج در هدایت و رهبری جوانان نقش بسیار سازنده ای دارد، گفت: در واقع بسیج و سپاه را باید به عنوان بازوی توانمند آموزش و پرورش شناخت.

خبر جدید  اعزام ملي پوش خراسان جنوبي به مسابقات تیراندازی دانشجویان جهان

وی با بیان اینکه جامعه هدف آموزش و پرورش و بسیج مشترک است و هر دو برای آینده نظام تلاش می کنیم، عنوان کرد: باید همواره تلاش کنیم تا دانش آموزانی تربیت کنیم که بتوانند در تراز نظام جمهوری اسلامی ایران قرار گیرند.

لامعی با اشاره به اینکه اگر به دنبال جامعه کارآمد و قوی هستیم باید توجه ویژه ای به آموزش و پرورش داشته باشیم، بیان کرد: خوشبختانه در کلان کشور و استان نگاه بسیار خوبی به آموزش و پرورش می شود که شایسته تقدیر است.

خبر جدید  دیدار مسئولان خراسان‌جنوبی با خانواده شهیدین خاتمی

وی با بیان اینکه دیگر دستگاه های اجرایی و مسئولان حتما باید در امور آموزش و پرورش مشارکت داشته باشند تا بتوانیم به هدف نهایی خود برسیم، اظهار داشت: بسیج دانش آموزی به معنای کار فرهنگی کردن است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به اهمیت برگزاری یادواره های شهدا، افزود: دانش آموزان در مراسمات یادواره های شهدا منقلب می شوند و این مهم تاثیر بسزایی در تربیت و الگو گرفتن آن ها از شهدا دارد.

خبر جدید  کاهش 50 درصدی هدررفت آب در استخرهای کشاورزی

وی با بیان اینکه اعزام دانش آموزان به راهیان نور کار فرهنگی بسیار بزرگی است، گفت: جوانان قدرت انقلاب اسلامی در مقابل دشمن در هشت سال دفاع مقدس بودند لذا نیاز است که توجه زیادی به قشر جوان و نوجوان شود.

لامعی ادامه داد: هرچه بین آموزش و پرورش و بسیج هم افزایی بیشتری باشد در رسالتی که بر دوش داریم، موفق تر خواهیم بود.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب