کد خبر:3651 | 14:11:54 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم مشارکت دستگاه های اجرایی با آموزش و پرورش
لزوم مشارکت دستگاه های اجرایی با آموزش و پرورش
به گزارش خبرنگار مهر، عباس لامعی ظهر پنجشنبه در مراسم تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی، اظهار کرد: آموزش و پرورش سنگ بنای توسعه جامعه است چراکه مدیران آینده مملکت در اختیار این دستگاه هستند. وی با بیان اینکه آموزش و پرورش دستگاه بزرگی است که نمی توان آن را به […]

به گزارش خبرنگار مهر، عباس لامعی ظهر پنجشنبه در مراسم تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی، اظهار کرد: آموزش و پرورش سنگ بنای توسعه جامعه است چراکه مدیران آینده مملکت در اختیار این دستگاه هستند.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش دستگاه بزرگی است که نمی توان آن را به تنهایی اداره کرد بلکه باید با تعامل دیگر دستگاه های اداره شود، افزود: بسیج یکی از دستگاه هایی است که ارتباط تنگاتنگی با آموزش و پرورش دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به اینکه بسیج در هدایت و رهبری جوانان نقش بسیار سازنده ای دارد، گفت: در واقع بسیج و سپاه را باید به عنوان بازوی توانمند آموزش و پرورش شناخت.

خبر جدید  تولید 12 هزار تن مرغ در مرغداریهای خراسان جنوبی

وی با بیان اینکه جامعه هدف آموزش و پرورش و بسیج مشترک است و هر دو برای آینده نظام تلاش می کنیم، عنوان کرد: باید همواره تلاش کنیم تا دانش آموزانی تربیت کنیم که بتوانند در تراز نظام جمهوری اسلامی ایران قرار گیرند.

لامعی با اشاره به اینکه اگر به دنبال جامعه کارآمد و قوی هستیم باید توجه ویژه ای به آموزش و پرورش داشته باشیم، بیان کرد: خوشبختانه در کلان کشور و استان نگاه بسیار خوبی به آموزش و پرورش می شود که شایسته تقدیر است.

خبر جدید  تسلیم 28 هزار  اظهارنامه مالیاتی در خراسان جنوبی

وی با بیان اینکه دیگر دستگاه های اجرایی و مسئولان حتما باید در امور آموزش و پرورش مشارکت داشته باشند تا بتوانیم به هدف نهایی خود برسیم، اظهار داشت: بسیج دانش آموزی به معنای کار فرهنگی کردن است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به اهمیت برگزاری یادواره های شهدا، افزود: دانش آموزان در مراسمات یادواره های شهدا منقلب می شوند و این مهم تاثیر بسزایی در تربیت و الگو گرفتن آن ها از شهدا دارد.

خبر جدید  نشت گاز و آتش سوزی در روستایی بژدغر عشق آباد

وی با بیان اینکه اعزام دانش آموزان به راهیان نور کار فرهنگی بسیار بزرگی است، گفت: جوانان قدرت انقلاب اسلامی در مقابل دشمن در هشت سال دفاع مقدس بودند لذا نیاز است که توجه زیادی به قشر جوان و نوجوان شود.

لامعی ادامه داد: هرچه بین آموزش و پرورش و بسیج هم افزایی بیشتری باشد در رسالتی که بر دوش داریم، موفق تر خواهیم بود.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب