کد خبر:3674 | 17:29:18 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قرارگاه پیشرفت و آبادانی در ۱۲۸ دهستان محروم کشور فعالیت می‌کند
قرارگاه پیشرفت و آبادانی در ۱۲۸ دهستان محروم کشور فعالیت می‌کند
به گزارش خبرگزاری مهر، عظیم ابراهیم‌پور بعد از ظهر پنجشنبه در مراسم معارفه مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: یکی از تأکیدات رهبر معظم انقلاب در سال‌های اخیر موضوع محرومیت‌زدایی است. مسئول قرارگاه پیشرقت و آبادانی مناطق محروم کشور بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی‌های متعدد عمومی و دیدار با مسئولان مختلف […]

به گزارش خبرگزاری مهر، عظیم ابراهیم‌پور بعد از ظهر پنجشنبه در مراسم معارفه مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: یکی از تأکیدات رهبر معظم انقلاب در سال‌های اخیر موضوع محرومیت‌زدایی است.

مسئول قرارگاه پیشرقت و آبادانی مناطق محروم کشور بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی‌های متعدد عمومی و دیدار با مسئولان مختلف بر رفع مشکلات اقشار محروم جامعه و رفع محرومیت از کشور تأکید داشتند.

ابراهیم‌پور ادامه داد: دولت‌های استعمارگر کشورها را به کشورهای تولید کننده و مصرف کننده تقسیم می‌کنند و چون می‌خواهند کشور ما را به مصرف کننده کالاهای تولیدی خود تبدیل کنند، اقتصاد را هدف گرفته‌اند.

خبر جدید  ۲۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در خراسان جنوبی پرداخت شد

وی افزود: هر روستایی که از زادگاه خود به شهر مهاجرت می‌کند به این معنا است که یک تولید کننده به مصرف کننده تبدیل شده است.

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی مناطق محروم سپاه گفت: قرارگاه پیشرفت و آبادانی مدل جدیدی برای اشتغال‌زایی، سلامت و رفع محرویت از مناطق محروم  طراحی کرده که بر محوریت روابط انسانی شکل می‌گیرد.

خبر جدید  کلزا، مناسب برای کشت جایگزین

ابراهیم‌پور اظهار کرد: مدل محرومیت‌زدایی قرارگاه پیشرفت و آبادانی بر توانمند سازی مردم مناطق محروم بر حل مشکلات منطقه خودشان شکل گرفته و چون از ظرفیت مردمی برای اجرای پروژه ها استفاده می‌کنیم هزینه تمام شده پروژه‌های قرارگاه به یک سوم کاهش می‌یابد.

وی  با اشاره به اینکه بیش از دو هزار و ۹۰۰ دهستان در کشور وجود دارد، ادامه داد: ۱۵۰۰دهستان محروم و ۹۰۰دهستان خیلی محروم در کشور وجود دارد که برنامه ما بر آبادانی هزار دهستان است.

خبر جدید  ساخت 50 استخر ذخیره آب در روستاهای خراسان جنوبی

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی مناطق محروم یادآور شد: قرارگاه پیشرفت و آبادانی در حال حاضر در ۱۲۸  دهستان محروم کشور فعالیت می‌کنند و در سال ۹۷ برنامه خود در نقاط محروم کشور را گسترش خواهد داد.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب