کد خبر:1670 | 16:55:00 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فقر و فساد زیبنده نظام اسلامی نیست/حمایت از گروه های جهادی
فقر و فساد زیبنده نظام اسلامی نیست/حمایت از گروه های جهادی
به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی عصر شنبه در دیدار  با دانشجویان، کارکنان و فرهیختگان خراسان‌جنوبی اظهار کرد: اگر منصفانه قضاوت کنیم بعد از پیروزی انقلاب پیشرفت‌های زیادی در کشور ما حاصل شده است. نماینده مردم خراسان‌جنوبی در مجلس خبرگان رهبری و تولیت آستان قدس رضوی بیان کرد: البته ما تا وضعیت مطلوب […]

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی عصر شنبه در دیدار  با دانشجویان، کارکنان و فرهیختگان خراسان‌جنوبی اظهار کرد: اگر منصفانه قضاوت کنیم بعد از پیروزی انقلاب پیشرفت‌های زیادی در کشور ما حاصل شده است.

نماینده مردم خراسان‌جنوبی در مجلس خبرگان رهبری و تولیت آستان قدس رضوی بیان کرد: البته ما تا وضعیت مطلوب فاصله زیادی داریم و خواست رهبر معظم انقلاب نیز رسیدن به نقطه مطلوب و رفع مشکلات مردم است.

رئیسی ادامه داد: با وجود نیروی کارآمد انسانی و منابع غنی، راه برون رفت از مشکلات فعلی کشور وجود دارد به شرط اینکه ارتباط دانشگاه و صنعت با سایر بخش‌های کشور حفظ شود.

وی با اشاره به برخی از ظرفیت‌های اشتغال‌زایی افزود: کشوری مانند هند از محل برنامه‌نویسی در فضای مجازی درآمد کسب می‌کند و پاکستان نیز به این سمت رفته است.

خبر جدید  سنجش 16 هزار و 500 کلاس اولی در خراسان جنوبی

تولیت آستان قدس رضوی گفت: بسیاری از کشورهایی که ارتباط کمتری با دریا دارند بهره‌وری شان از این منبع خدادادی بیش از ما است و در حقیقت اقتصاد دریا را فعال کرده‌اند.

رئیسی با بیان اینکه بسیاری از کارهای علمی در اروپا را نیز ایرانیان انجام می‌دهند، اظهار کرد: هر کجا روحیه بسیجی و باور ما می‌توانیم داشته‌ایم به موفقیت رسیده‌ایم و این رمز پیروزی و پیشرفت ما است.

وی با اشاره به اینکه آرمان‌های ملت ایران دست یافتنی است، بیان کرد: محوری‌ترین موضوع کشور تولید و سرمایه‌گذاری برای ایجاد اشتغال و نهادینه کردن الگوی مصرف است و هیچ مسئله حاشیه‌ای نباید ما را از این امر مهم غافل کند.

خبر جدید  نمایشگاه مهارت و اشتغال در بیرجند

نماینده مردم خراسان‌جنوبی در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: ۶ سال قبل وقتی داعش جنایت‌های خود را در منطقه آغاز کرد شاید کمتر کسی باور می‌کرد روزی این تروریست به افول برسند ولی ما با باور به توانمندی‌های جوانمان شکست داعش را محقق کردیم.

رئیسی افزود: انقلاب اسلامی ثابت کرد که علم و ایمان، معنویت و سیاست، نگاه به داخل و توجه به محرومین در جهان با یکدیگر قابل جمع  هستند و این دیدگاه که باید بین علم و ایمان یکی را برگزید، باوری نادرست است.

وی با اشاره به فعالیت‌های آستان قدس رضوی گفت: در آستان قدس رضوی توسعه مفهوم خادمی امام رضا(ع) را مد نظر قرار داده و از این منظر راه را برای کمک بیشتر به نیازمندان و محرومان فراهم کرده‌ایم.

خبر جدید  شرکت تعاونی رسانه ها راه اندازی شود

تولیت آستان قدس رضوی اظهار کرد: بر این اساس اگر پزشکی ۲۰ روز را می‌خواهد در حرم امام رضا(ع) خادم باشد، مدتی از این ۲۰ روز را به نام امام رئوف(ع) به محرومان خدمت پزشکی ارائه خواهد داد چرا که خدمت فقط فعالیت در خود حرم نیست.

رئیسی با بیان اینکه فقر و فساد زیبنده نظام اسلامی نیست، یادآور شد: در جهت کمک به مناطق محروم از گروه های جهادی نیز حمایت لازم را صورت می‌دهیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب