کد خبر:4004 | 10:59:54 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت ۱۳۵۰ مدرسه شاهد در کشور/تحصیل ۳۷۰ هزار دانش آموز
فعالیت ۱۳۵۰ مدرسه شاهد در کشور/تحصیل ۳۷۰ هزار دانش آموز
به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا رزاقی صبح یکشنبه در همایش کارشناسان و مدیران شاهد خراسان جنوبی بیان کرد: در حال حاضر هزار و ۳۵۰ مدرسه شاهد در کشور فعال است. وی با بیان اینکه ۳۷۰ هزار دانش آموز در این مدارس مشغول به تحصیل هستند، گفت: ۱۹ هزار دانش آموز طرح شاهد شامل فرزندان شهید […]

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا رزاقی صبح یکشنبه در همایش کارشناسان و مدیران شاهد خراسان جنوبی بیان کرد: در حال حاضر هزار و ۳۵۰ مدرسه شاهد در کشور فعال است.

وی با بیان اینکه ۳۷۰ هزار دانش آموز در این مدارس مشغول به تحصیل هستند، گفت: ۱۹ هزار دانش آموز طرح شاهد شامل فرزندان شهید و جانبازان بالای ۷۰ درصد داریم.

خبر جدید  افزایش نسبی دمای هوا در خراسان جنوبی

 رزاقی بیان کرد: مدارس شاهد در قالب یک سبک ارزشی و انقلابی شکل گرفتند و تلاش ما بر این است که این نگاه ارزشی را حفظ کنیم.

وی با اشاره به اهداف برگزاری همایش مدیران و کارشناسان شاهد بیان کرد: کیفیت بخشی مدارس شاهد، در قالب برگزاری کارگاه با حضور مدیران و استفاده از نقطه نظرات  آن ها از جمله اهداف این همایش است.

خبر جدید  تولید 704 تن شیر در طرح اصلاح نژاد دام

رزاقی با بیان اینکه این همایش ها طبق مصوبه ای مبنی بر استاندار سازی مدارس شاهد در دستور کار قرار گرفته است، اظهار کرد: این مصوبه با ایجاد سبک منسجم در مدارس شاهد پیگیری خواهد شد.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش ترویج فرهنگ ایثار و شهادت  را جزو وظایف ذاتی ادارات شاهد و مدارس دانست و گفت: این امر باید در نگرش و فکر مخاطب تاثیر گذاشته و تجلی آن نیز در فکر و رفتارش نمایان شود.

خبر جدید  شکوه حضور96/ حضور مردم بشرویه در راهپیمایی22 بهمن

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب