کد خبر:3830 | 16:28:58 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت مدارس شاهد نظام مند شود
فعالیت مدارس شاهد نظام مند شود
مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش: گروه اجتماعی- مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: : برای کیفیت بخشی مدارس شاهد لازم است که فعالیت‌های این مدارس نظام‌مند و روش‌مند شود. به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، محمدرضا رزاقی، امروز ۱۲ اسفند، در بازدید از دبیرستان شاهد دختران دوره اول […]

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش:

گروه اجتماعی- مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: : برای کیفیت بخشی مدارس شاهد لازم است که فعالیت‌های این مدارس نظام‌مند و روش‌مند شود.

به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، محمدرضا رزاقی، امروز ۱۲ اسفند، در بازدید از دبیرستان شاهد دختران دوره اول بیرجند اظهار کرد: وامدار دلاورمردانی هستیم که در فراز و نشیب‌های تاریخ سراسر افتخار انقلاب اسلامی ایران جان خود را در راه دفاع از کیان این نظام مقدس در طبق اخلاص گذاشتند از این رو به عنوان مسئولین آموزش و پرورش باید که نسبت به تعلیم و تربیت یادگاران آنان حساس بوده و تلاشی مضاعف داشته باشیم.
وی بر تأثیرگذاری و ثمربخش بودن فعالیت‌های آموزشی و پرورشی این مدارس تأکید کرد و افزود: مدارس شاهد و ایثارگران به عنوان نمادی از رویکرد انقلابی و ارزشی جامعه ما هستند.
مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه مدارس شاهد باید مروج فرهنگ ایثار، جهاد، مقاومت و پایداری باشند تصریح کرد: رویکرد وزارت آموزش و پرورش در زمینه مدارس شاهد و ایثارگر، ارتقای کیفیت در بحث آموزشی و پرورشی به گونه‌ای است که روح حاکم بر انقلاب در مدارس شاهد و ایثارگر جریان یابد.
رزاقی خاطرنشان کرد: فعالیت‌های مدارس شاهد منطبق با مفاد سند تحول بنیادین به عنوان یک سند بالادستی قطعی و لازم‌الاجرا ادامه می‌یابد.
عباس لامعی، مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی نیز در این بازدید گفت: در حال حاضر ۲۹ آموزشگاه شاهد در شهرستان‌ها و مناطق استان مشغول آموزش و پرورش یادگاران شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزداگان هستند.
وی با بیان اینکه ۶۲۳۰ دانش آموز دختر و پسر در مدارس شاهد استان درس می‌خوانند، افزود: مدارس شاهد به عنوان نماد فرهنگ و ایثار و شهادت برای همیشه ماندگار هستند و خدمت به فرزندان و مدارس شاهد فرصتی مغتنم و بسیار ارزشمند برای مدیران و فرهنگیان شاغل در این نوع مدارس است.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی با بیان اینکه ۲۴۶ دانش آموز دختر بیرجندی در این آموزشگاه مشغول تحصیل هستند، خاطرنشان کرد: فراهم کردن شرایط مطلوب تحصیل و ارتقای توانمندی دانش آموزان معزز شاهد، جانباز، ایثارگر و آزاده استان مهم‌ترین رویکرد آموزش و پرورش در خراسان‌جنوبی به شمار می‌رود.
انتهای پیام

خبر جدید  درگذشت پدر شهید

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب