کد خبر:42743 | 23:59:46 - شنبه 24 آگوست 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالان فرهنگی نسبت به مواجهه با دشمن بی تفاوت نباشند
فعالان فرهنگی نسبت به مواجهه با دشمن بی تفاوت نباشند
دبیرکل جبهه فرهنگی انقلاب گفت: فعال فرهنگی نباید در عرصه‌های مختلف نسبت به اقتصاد مقاومتی و مواجهه با دشمن بی تفاوت باشد.

دبیرکل جبهه فرهنگی انقلاب گفت: فعال فرهنگی نباید در عرصه‌های مختلف نسبت به اقتصاد مقاومتی و مواجهه با دشمن بی تفاوت باشد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، سید احمد عبودتیان، مدیرعامل بنیاد خاتم الانبیا و دبیرکل جبهه فرهنگی انقلاب، در اجتماع اصحاب آخرالزمانی سیدالشهدا(ع) و گردهمایی فعالان فرهنگی خراسان جنوبی اظهار کرد: امروز جوانان مومن و انقلابی یک شخصیت در جامعه هستند که حرکت انقلابی خود را آغاز کردند و تنها کاری ماندگار می‌ماند که از منبع حقیقی خدای متعال نشات گرفته باشد و شهادت شهید حججی نمونه‌ای از این موضوع است.

وی با اشاره به اینکه گام اول انقلاب را شهدا به خوبی برداشتند، افزود: امروز امید رهبری برای پیشبرد آرمان‌های انقلاب به جوانان مومن انقلابی است و در این زمینه برای کسی کار و فعالیت تاثیرگذار است که به منبع اصلی حقیقی متصل باشد.

دبیر کل جبهه فرهنگی انقلاب بیان کرد: بعد از وصیت نامه امام خمینی(ره) بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان دومین سند مکتوب و عالی ترین اسناد جمهوری اسلامی ایران است، این بیانیه در دوره‌ای صادر شد که کمترین توجه به جوانان می‌شود و از نگاه سیاسیون ما در یک جایگاه بسیار پایین قرار داریم، اما از نگاه حرکت‌های مردمی و انقلابی در نقطه اوج قرار داریم.

خبر جدید  مردی که برای دفاع از اسلام به پا خاست

عبودتیان با بیان اینکه این بیانیه حساب شده صادر شده است و مقام معظم رهبری، مخاطب خودش را در این چند سال خوب شناخته است، گفت: هر چقدر به خدا متصل تر باشیم پیروزی و تاثیرگذاری ما بیشتر خواهد بود.

وی افزود: امروز اصلی ترین مسئله برای موفقیت جبهه انقلاب اخلاص و کار برای خداست و ما نیز برای موفقیت در گام دوم انقلاب باید متصل به خداوند باشیم و همواره اقدامات شهدا الگوی عملی ما باشد.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد قائم مقامی، استاد حوزه و دانشگاه نیز اظهار کرد: در سده‌های اخیر تمدن غربی در جهت عکس تمدن شرقی که برپایه روحانیت و دین است، به وجود آمده و در حال پیشرفت است که در حال حاضر ادعای حاکمیت جهان را می‌کند.

خبر جدید  تشدید سرما و یخبندان از صبح فردا در استان

وی افزود: واقعه عظیمی با محوریت جریان ولایت تحت عنوان انقلاب اسلامی به وقوع پیوست که در زمان اوج ظلمات و تاریکی دنیا بود، این واقعه ادامه سیر توبه بشر است و به صحنه آمدن اسلام و اهل بیت(ع) و ولایت حاکمیت ۴۰ ساله به وجود آورده که حاکمیت ولایت است.

وی با بیان اینکه ویژگی خاص معرفتی انقلاب اسلامی بر پایه دین و حقیقت بودن آن است، تصریح کرد: همین دسترسی به حقیقت باعث رسیدن به قدرت است و نقطه مقابل آن پوچ گرایی و آشفتگی کشورهای غربی با وجود سلاح‌های آنچنانی و قدرتی پوچ است؛ این قدرت معنا ندارد چراکه دچار ابهام و افسردگی و متزلزل است.

استاد حوزه و دانشگاه در رابطه با بحث تسهیلگری در ازدواج افزود: در ابتدای انقلاب موضوع ازدواج بسیار تسهیل شد؛ آن زمان دوره آسانی ازدواج بود که به دنبال آن دوره، دولت آن زمان شعاع سیاستی خود را بر محدود کردن نسل‌ها گذاشت و این به دلیل کمبود امکانات بود.

خبر جدید  360 طرح اشتغال‌زایی اجتماع‌محور برکت به بهره‌برداری رسید

قائم‌مقامی بیان کرد: هر رخدادی دوره‌ای دارد و پس از فروکش کردن به شرایط آغاز برمی‌گردد و این بازگشت بازگشتی ریشه‌دار و بادوام است، در رابطه با ازدواج نیز همین طور است.

وی گفت: جهان دچار تغییر وضع است و منطق حاکم بر جهان در حال تغییر است؛ انوار آزادی اسلامی مرزها را رد کرده و به مسجد الحرام رسیده است، بنابراین نباید از انبوه بدی‌ها و زشتی‌هایی که بر ما عارض شده بترسیم چرا که علت این زشتی‌ها وجود کفار است.

در پایان این مراسم “مجتبی ذاکریان” به عنوان دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خراسان جنوبی معرفی و از خدمات ” محمد مطهری فر” تقدیر شد.

انتهای پیام
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب