کد خبر:1738 | 10:51:01 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فتنه جدید دشمن ایجاد ناامیدی در بین مردم است
فتنه جدید دشمن ایجاد ناامیدی در بین مردم است
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی دقایقی پیش در جمع مردم در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در بیرجند اظهار کرد: امروز حضور فرهیختگان و دلدادگان با هر سلیقه و گرایشی را شاهد هستیم که دلداده به انقلاب اسلامی و پایبند به میثاق با ولایت و رهبری هستند. وی افزود: مردم ایران پایبند […]

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی دقایقی پیش در جمع مردم در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در بیرجند اظهار کرد: امروز حضور فرهیختگان و دلدادگان با هر سلیقه و گرایشی را شاهد هستیم که دلداده به انقلاب اسلامی و پایبند به میثاق با ولایت و رهبری هستند.

وی افزود: مردم ایران پایبند میثاق با ولایت و رهبری بوده و تایید کننده آنچه که در این ۳۹ سال از افتخارات و عزت ها که ملت ایران آفریده هستند.

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه همه روزها روز خدااست اما ۲۲  بهمن یوم الله استف بیان کرد:  اینکه این روز را یوم الله می گویند برای جلوه قدرت لایزال الهی است که در این روز به صورت یک معجزه بود.

خبر جدید  مسوولان برای جذب گردشگران به خراسان جنوبی تلاش کنند

آیت الله رئیسی گفت: در این روز مردم ایران بر حکومت ستم شاهی پیروز شدند که امر معجزه آسایی بود و ۲۲ بهمن فقط یک حرکت تشریفات نیست بلکه همراه با خود پیام ها و سخن ها دارد .

تجدید میثاق با رهبری و ولایت پیام این حرکت عظیم و خروش ملی است

وی با بیان اینکه تجدید میثاق با رهبری و ولایت پیام این حرکت عظیم و خروش ملی است بر وحدت و انسجام امت اسلامی تاکید کرد و افزود: این حضور پر معنا و بسیار ارزشمند ملت بزرگ ایران را ارج می نهیم.

خبر جدید  پیکر پدر شهید «قربانعلی نظریان» تشییع شد

تولیت آستان قدس رضوی گفت: ما در هر سالی که ۲۲ بهمن را برگزار می کنیم اگر چه یادآور پیروزی ملت ایران بر حکومت ستم شاهی است اما در همان سال به برکت انقلاب پیروزی های ملی و فرا ملی نیز ایجاد شده است.

آیت الله رئیسی بیان کرد: در سال جاری آنچه از پیروزی ملت بزرگ ایران در منطقه و کشور داشتیم برداشتن غده سرطانی خطرناکی بود که امنیت امت اسلامی رابه مخاطره می افکند که با دست توانای رزمندگان از پیش روبرداشته شد.

خبر جدید  نرخ باسوادی استان بالاتر از میانگین کشوری

جلوی فتنه ناامیدی مردم از انقلاب را بگیریم

وی تاکید کرد: جشن پیروزی امسال همراه است با شکر گزاری به درگاه ایزد منان که ملت ایران در برابر فتنه جدیدی که دشمنان چند وقت پیش راه انداخته بودند پیروز شدند و باید جلوی فتنه ناامیدی مردم از انقلاب که کار جدید دشمن است را بگیریم.

خبر در حال تکمیل است…………….

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب