کد خبر:81 | 9:41:41 - پنج‌شنبه 28 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عدم‌ وجدان کاری؛ منکر قابل مشاهده در ادارات
عدم‌ وجدان کاری؛ منکر قابل مشاهده در ادارات
رئیس بسیج ادارات خراسان‌جنوبی عدم‌ وجدان کاری را از منکراتی دانست که در سطح ادارات مشاهده می‌شود و تبیین کرد: تلاش می‌کنیم در سطح ادارات و‌ نهادهای خراسان‌جنوبی آن طور که شایسته است به ترویج معروفات و ترک منکرات بپردازیم. شعار سال: مهدی صادق‌احمدی صبح امروز در دیدار کارکنان بسیج ادارات خراسان‌جنوبی با نماینده ولی‌فقیه در […]

رئیس بسیج ادارات خراسان‌جنوبی عدم‌ وجدان کاری را از منکراتی دانست که در سطح ادارات مشاهده می‌شود و تبیین کرد: تلاش می‌کنیم در سطح ادارات و‌ نهادهای خراسان‌جنوبی آن طور که شایسته است به ترویج معروفات و ترک منکرات بپردازیم.

شعار سالمهدی صادق‌احمدی صبح امروز در دیدار کارکنان بسیج ادارات خراسان‌جنوبی با نماینده ولی‌فقیه در استان، از فعالیت ۲۵۰ حلقه صالحین در سطح ادارات و نهادهای خراسان‌جنوبی خبر داد.

خبر جدید  خراسان جنوبی فردا میزبان دهمین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی کاروان جاده ولایت

وی مسؤولیت اصلی بسیج ادارات را خودسازی دانست و بیان داشت: علاوه بر این مهم توجه به امر به معروف و نهی از منکر و ترویج تذکر لسانی از برنامه‌های محوری بسیج ادارات در خراسان‌جنوبی است.

رئیس بسیج ادارات خراسان‌جنوبی اعلام کرد: طبق ابلاغیه مرکز، مصمم هستیم طی سه ماه باقی مانده از سال جاری، دو معروف خوش‌اخلاقی و اقامه نماز اول وقت را در ادارات نهادینه کنیم.

خبر جدید  استخراج ۵۰ شغلی مزیت دار، نتیجه مرحله اول طرح توسعه مشاغل خانگی در خراسان‌جنوبیاستانها

صادق‌احمدی عدم‌ وجدان کاری را از منکراتی دانست که در سطح ادارات مشاهده می‌شود و تبیین کرد: تلاش می‌کنیم در سطح ادارات و‌ نهادهای خراسان‌جنوبی آن طور که شایسته است به ترویج معروفات و ترک منکرات بپردازیم.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس ، تاریخ انتشار ۶دی ۹۶، کدمطلب:۱۳۹۶۱۰۰۶۰۰۰۴۹۵، www.farsnews.com

خبر جدید  تاسیس بزرگترین کارخانه کاشی استان در انتظار زیرساخت

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب