آخرین اخبار
کد خبر:39628 | 12:39:31 - دوشنبه 20 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ظرفیت معلم ها در محرومیت زدایی به کارگیری می شود
ظرفیت معلم ها در محرومیت زدایی به کارگیری می شود
رئیس سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: می‌توان از ظرفیت معلم‌ها در محرومیت زدایی و شناسایی دانش آموزان نیازمند استفاده کرد.

شعارسال: رئیس سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: می‌توان از ظرفیت معلم‌ها در محرومیت زدایی و شناسایی دانش آموزان نیازمند استفاده کرد.

مهدی هنری در بازدید از مدرسه حضرت معصومه بیرجند بیان کرد: معلم‌ها در تربیت نیروهایی توانمند کشور نقش بسزایی دارند.

وی با بیان اینکه می‌توان از ظرفیت معلم‌ها در محرومیت زدایی و شناسایی افراد نیازمند استفاده کرد، افزود: بسیاری از دانش آموزان نیازمند دارای استعدادهای ویژه ای بوده که ناشناس هستند.

هنری معلم‌ها را پلی برای شناسایی دانش آموزان نخبه و نیازمند عنوان کرد و افزود: می‌توانیم با ارتباط با خیرین، این دسته از دانش آموزان را حمایت کنیم.

رئیس سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی با بیان اینکه فعالیت‌های این سازمان اعم از اقدامات گروه‌های جهادی پیوست فرهنگی دارد، گفت: همچنین در ارائه خدمات در محلات، ارتباط با مردم و بررسی مشکلات شأن محور اصلی برنامه‌ها است.

وی با اشاره به برنامه‌های بسیج سازندگی در اشتغالزایی بیان کرد: در برخی مدارس، آموزش‌های مرتبط با رسته‌های شغلی موجود به دانش آموزان ارائه می‌شود.

هنری با اشاره به اجرای طرح معیشتی در روستاها بیان کرد: در طرح تلاش می‌شود که برخی نیازهای روستاییان مانند نان و تخم مرغ توسط خودشان تولید شود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار: ۱۷اردیبهشت ۱۳۹۸ ، کدخبر: ۴۶۱۰۹۹۱،www.mehrnews.com


منبع :: ظرفیت معلم ها در محرومیت زدایی به کارگیری می شود

خبر جدید  اجاره خوابگاه‌های علوم پزشکی بیرجند از ترم گذشته افزایش ۱۰۰ درصدی داشته است
0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب