کد خبر:34505 | 1:15:11 - پنج‌شنبه 7 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح کک سازی زغال سنگ طبس به ظرفیت ۴۵۰هزار تن آماده راه‌اندازی است
طرح کک سازی زغال سنگ طبس به ظرفیت ۴۵۰هزار تن آماده راه‌اندازی است
مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات گفت: به دلیل شرایط خاص کشور تنها به فکر حفظ شرایط تولید و وضعیت فعلی هستیم و توسعه را محدود کرده‌ایم تا شرایط به ثبات برسد.وی ادامه داد: طرح کک سازی طبس در شرایط سخت تحریم به صورت آزمایشی آماده راه اندازی شده است.یک شرکت چینی، اجرای این پروژه را بر عهده داشت که با شروع تحریم‌ها، از ادامه همکاری با ما خودداری کرد. با این وجود، پروژه یاد شده با همت متخصصان داخلی و استفاده از متخصصان چینی که به کشور دعوت کردیم راه اندازی شد.

شعار سال:عزیزالله عصاری مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری توسعه و معادن و فلزات با بیان اینکه گندله سازی ۵۰۰ هزار تنی صبانور امروز از سوی جهانگیری معاون اول رییس جمهور در همدان‌ به بهره بر داری رسمی می رسد، گفت: طرح کک سازی زغال سنگ طبس به ظرفیت ۴۵۰هزار تن آماده راه اندازی است.

وی ادامه داد: طرح کک سازی طبس در شرایط سخت تحریم به صورت آزمایشی آماده راه اندازی شده است.یک شرکت چینی، اجرای این پروژه را بر عهده داشت که با شروع تحریم‌ها، از ادامه همکاری با ما خودداری کرد. با این وجود، پروژه یاد شده با همت متخصصان داخلی و استفاده از متخصصان چینی که به کشور دعوت کردیم راه اندازی شد.

خبر جدید  افزایش کیفیت محصولات مدنظر تولیدکنندگان خراسان جنوبی باشد

عصاری با بیان اینکه ۵میلیارد یورو سرمایه گذاری در شرکت معادن و فلزات در دستور کار است، اعلام کرد: به دنبال کانال مالی جدید هستیم.

وی گفت: در شرکت‌های زیرمجموعه (گل گهر، صبانور، خراسان، گهر زمین و …) مجموعا ۲ میلیارد یورو پروژه راه‌اندازی شده است.

مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات تصریح کرد: پروژه‌های دیگری نیز با سرمایه ۵ میلیارد یورو تعریف شدند که قرار بر این بود، تامین مالی این پروژه ها از طریق جذب فاینانس‌های خارجی تامین شود؛ هرچند که با اعمال تحریم‌های مجدد، خللی در روند تامین مالی ایجاد شد.

خبر جدید  تاسوعای حسینی در استان‌ها

عصاری افزود: اگر شرایط تحریم‌ها نبود شرکت معادن و فلزات می‌توانست نقش بی‌نظیری در اقتصاد و بورس داشته باشد.با وجود تمام محدودیت‌ها، هر ماه نشستی را با حضور مدیران عامل شرکت‌های زیرمجموعه برگزار می‌کنیم تا چالش‌ها برطرف شوند.به نتایج مطلوبی هم رسیده‌ایم که به موقع اعلام خواهد شد.

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری توسعه و معادن و فلزات عنوان کرد: هم اکنون به دلیل شرایط خاص کشور تنها به فکر حفظ شرایط تولید و وضعیت فعلی هستیم و توسعه را محدود کرده‌ایم تا شرایط به ثبات برسد.

عصاری تصریح کرد: دولت باید به صادرات و تامین مواد اولیه فولاد مبارکه کمک جدی کند. به وزیر و مقامات دولتی کشور توصیه کردم که به شدت به فکر فولاد مبارکه اصفهان در شرایط فعلی باشند و برای حفظ زنجیره تولید در شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ توسعه معادن و فلزات (دارای تولید سنگ آهن، کنسانتره و گندله)، هوای فولاد مبارکه اصفهان را داشته باشند چرا که این شرکت تولیدی حدود نیمی از فولاد کشور را در اختیار دارد وحفظ تولید این مجموعه، اهمیت ویژه ای برای ما دارد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری کار ایرانتاریخ انتشار ۱۶ بهمن ۹۷، کدخبر: ۷۲۴۲۵۶، www.ilna.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

خبر جدید  جانشین رئیس پلیس راه خراسان جنوبی : یک کشته و 9 مجروح در سه حادثه عصر تلخ استان
0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب