کد خبر:43928 | 1:29:36 - شنبه 12 سپتامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت توجه ویژه سازمان راهداری به توسعه زیرساخت‌های خراسان جنوبی
ضرورت توجه ویژه سازمان راهداری به توسعه زیرساخت‌های خراسان جنوبی
معاون وزیر راه و شهر سازی: سازمان راهداری وحمل ونقل جاده‌ای علاوه بر اولویت دادن به نگهداری راه‌ها و خدمات حمل و نقل، برای توسعه خراسان جنوبی، هم آماده همکاری‌های لازم است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی، معاون وزیر راه و شهر سازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور در دیدار با استاندار به اهمیت همراهی سازمان راهداری کشور در رفع موانع موجود در مرز‌های ماهیرود و یزدان و همچنین کمک به توسعه زیرساخت‌ها در خراسان جنوبی اشاره کرد و گفت: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای علاوه بر اولویت دادن به نگهداری راه‌ها و خدمات حمل و نقل برای توسعه استان هم آماده همکاری‌های لازم است.
حسن نیا به اهمیت بازارچه ماهیرود اشاره کرد و افزود: این بازارچه فرصتی مناسب برای ترانزیت کالاست که در توسعه استان و کشور بسیار نقش دارد.
استاندار خراسان جنوبی هم با اشاره به موقعیت استان و قرار گرفتن در محور ترانزیتی شرق کشور و هم مرز بودن با افغانستان گفت: توسعه زیرساخت‌ها موجب ارتقای سطح خدمات به مردم می‌شود.
آقای معتمدیان تأمین شرایط برای معرفی بازارچه یزدان به مرز رسمی را یکی دیگر از مطالبات مردم استان عنوان کرد و افزود: از ظرفیت مرز می‌توان در حوزه‌های اقتصادی، درمانی و گردشگری استفاده کرد.
وی شانه سازی محور سربیشه-ماهیرود، نوسازی و تقویت ناوگان راهداری و رسیدگی به وضعیت راه‌های روستایی را از دیگر خواسته‌های مردم استان برشمرد.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  سنجش سلامت بیش از 6هزار نوآموز
0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها:


داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب