کد خبر:859 | 13:16:47 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت ترویج امر نماز توسط مسئولین با استفاده از امکانات گسترده ادارات
ضرورت ترویج امر نماز توسط مسئولین با استفاده از امکانات گسترده ادارات
گروه معارف: رییس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی گفت: مسئولین در نظام اسلامی باید همه امکانات گسترده خود را در خدمت دین و دعوت به نماز بگذارند. به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از خراسان جنوبی، حجت الاسلام حسین کمیلی امروز (۱۶ بهمن ماه) در گردهمایی ائمه جمعه و رابطین دستگاه های اجرایی اظهارکرد: […]

گروه معارف: رییس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی گفت: مسئولین در نظام اسلامی باید همه امکانات گسترده خود را در خدمت دین و دعوت به نماز بگذارند.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از خراسان جنوبی، حجت الاسلام حسین کمیلی امروز (۱۶ بهمن ماه) در گردهمایی ائمه جمعه و رابطین دستگاه های اجرایی اظهارکرد: بنا به پیام مقم معظم رهبری به بیست ششمین اجلاس نماز مسئولین مومن در نظام اسلامی باید همه امکانات گسترده خود را در خدمت دین و دعوت به نماز بگذارند.

خبر جدید  ۱۷۶ پروژه طی هفته دولت در شهرستان بیرجند به بهره برداری می رسد

وی با اشاره به اینکه روحانی، معلم، مدیر و مسئول مخاطب این پیام رهبری هستند، ادامه داد: دعوت به نماز در پیام رهبری چندین بار تکرار شده که که نشان دهنده اهمیت این موضوع است.

رییس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی تصریح کرد: اگر احساس مسئولیت می کنیم باید بکارگیری تمام امکانات در امر اقامه نماز را مدنظر داشته باشیم.

خبر جدید  جمع آوری 110 میلیون تومان کمک نقدی در گلریزان طبس

کمیلی افزود: در ازریابی‌های سال گذشته ۳۹ مدیر در امر اقامه نماز لوح تقدیر دریافت خواهند کر که این امر نشانه خوبی است.

رییس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی یادآور شد: اگر نماز در جامعه احیاء شود فرائض دین نیز احیاء خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: همه مدیران دستگاه های اجرایی پیام رهبری به اجلاس نماز را در یک بنر طراحی و در ورودی نمازخانه های نصب تا فرامین رهبری را نصب‌العین قرار دهند.

خبر جدید  هشدار به مالکان ساخت و سازهای دولتی و نیمه دولتی بيرجند

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب