کد خبر:893 | 12:27:49 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت ترویج امر نماز توسط مسئولان با استفاده از امکانات گسترده ادارات
ضرورت ترویج امر نماز توسط مسئولان با استفاده از امکانات گسترده ادارات
رئیس ستاد اقامه نماز خراسان‌جنوبی گفت: مسئولان در نظام اسلامی باید همه امکانات گسترده خود را در خدمت دین و دعوت به نماز بگذارند. به گزارش ایسنا، حجت الاسلام «حسین کمیلی» امروز(۱۶ بهمن ماه) در گردهمایی ائمه جمعه و رابطین دستگاه‌های اجرایی اظهارکرد: بنا به پیام مقام معظم رهبری به بیست ششمین اجلاس نماز مسئولان […]

رئیس ستاد اقامه نماز خراسان‌جنوبی گفت: مسئولان در نظام اسلامی باید همه امکانات گسترده خود را در خدمت دین و دعوت به نماز بگذارند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام «حسین کمیلی» امروز(۱۶ بهمن ماه) در گردهمایی ائمه جمعه و رابطین دستگاه‌های اجرایی اظهارکرد: بنا به پیام مقام معظم رهبری به بیست ششمین اجلاس نماز مسئولان مومن در نظام اسلامی باید همه امکانات گسترده خود را در خدمت دین و دعوت به نماز بگذارند.

خبر جدید  اعلام خاموشی های اضطراری برق امروز

وی با اشاره به این‌که روحانی، معلم، مدیر و مسئول مخاطب این پیام رهبری هستند، ادامه داد: دعوت به نماز در پیام رهبری چندین بار تکرار شده که نشان‌دهنده اهمیت این موضوع است.

رئیس ستاد اقامه نماز خراسان‌جنوبی تصریح کرد: اگر احساس مسئولیت می‌کنیم باید بکارگیری همه امکانات در امر اقامه نماز را مدنظر داشته باشیم.

خبر جدید  دیدار رییس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی با فرماندار بیرجند

کمیلی افزود: در ازریابی‌های سال گذشته ۳۹ مدیر در امر اقامه نماز لوح تقدیر دریافت خواهند کر که این امر نشانه خوبی است.

رئیس ستاد اقامه نماز خراسان‌جنوبی یادآور شد: اگر نماز در جامعه احیاء شود فرائض دین نیز احیاء خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: همه مدیران دستگاه‌های اجرایی پیام رهبری به اجلاس نماز را در یک بنر طراحی و در ورودی نمازخانه‌های نصب تا فرامین رهبر را نصب‌العین قرار دهند.

خبر جدید  بهره برداری از دهها طرح عمرانی

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب