آخرین اخبار
کد خبر:3575 | 12:19:08 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صداقت و امانت داری مورد توجه مسئولان باشد
صداقت و امانت داری مورد توجه مسئولان باشد
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سیدعلیرضا عبادی صبح چهارشنبه در جمع کارکنان و پرسنل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان با بیان اینکه باید کارها و امور کشور به افرادی قابل اطمینان سپرده شود، اظهار کرد: هر پست، امانتی در نزد مدیران بوده که باید به خوبی از آن پاسداری کنند. وی بیان کرد: […]

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سیدعلیرضا عبادی صبح چهارشنبه در جمع کارکنان و پرسنل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان با بیان اینکه باید کارها و امور کشور به افرادی قابل اطمینان سپرده شود، اظهار کرد: هر پست، امانتی در نزد مدیران بوده که باید به خوبی از آن پاسداری کنند.

وی بیان کرد: وقتی انسان در پست و مسئولیت های مهمی قرار می گیرد، دوست های کاذبی به او نزدیک می شوند که به دنبال سوءاستفاده هستند.

خبر جدید  چاپ کتاب گلشن خاطرات به مناسبت کنگره شهدا در طبس

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: اگر مسئولیت ها به افرادی امانت دار، صادق و پایبند به قوانین  باشند، امید طمع آنان کم می شود.

آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه مسئولان باید علاوه بر امانت داری و صداقت، آگاهی و تسلط کامل نسبت به رسالت خود داشته باشند، افزود: باید افرادی کاردان و امین مسئولیت امور به دست گرفته تا کارها نیز به درستی تکمیل شود.

خبر جدید  مسابقه دختر نمونه فاطمی در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود

وی با اشاره به احادیثی از حضرت یوسف (ع) بیان کرد: باید این روایت از حضرت یوسف(ع) که می فرماید: «وقتی امور در هر جهت به اشخاص سپرده می شود باید امانت داری و صداقت و کاردانی داشته باشند»، مورد توجه همگان قرار گیرد.

آیت الله عبادی بیان کرد: صداقت حضرت یوسف (ع) وی را در جایگاه عزیز مصر قرار داد و در آستانه قحطی مصر، امین بیت المال و کاردان شد.

خبر جدید  متلاشی شدن باند سرقت خودرو و اماکن خصوصی در خراسان جنوبی

آیت الله عبادی با بیان اینکه امروز جهاد در صحنه اقتصادی بسیار حائز اهمیت است، ادامه داد: باید ذخایر کشور حفظ شود و برای روز مبادایی که جامعه ممکن است نیازهای اضطراری پیدا کند، راهگشای مردم باشد.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب