کد خبر:135 | 2:33:26 - جمعه 8 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شورای اسلامی و شهرداری بیرجند زمینه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی را فراهم می‌کند
شورای اسلامی و شهرداری بیرجند زمینه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی را فراهم می‌کند
شهردار بیرجند گفت: فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه شهری این شهر تاریخی و فرهنگی فراهم شده است. شعار سال: محمدعلی جاوید در آیین ضیافت شهرداری بیرجند با فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاری کشور در هتل جهانگردی بیرجند اظهار داشت: تبیین این فرصت‌ها با توجه به قابلیت‌های منحصر به فرد بیرجند می‌تواند فرصت جدیدی برای توسعه این شهر باشد. […]

شهردار بیرجند گفت: فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه شهری این شهر تاریخی و فرهنگی فراهم شده است.

شعار سالمحمدعلی جاوید در آیین ضیافت شهرداری بیرجند با فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاری کشور در هتل جهانگردی بیرجند اظهار داشت: تبیین این فرصت‌ها با توجه به قابلیت‌های منحصر به فرد بیرجند می‌تواند فرصت جدیدی برای توسعه این شهر باشد.

خبر جدید  نگاهی به تفاوت‌های رفتاری و علایق دختر و پسر

وی تاکید کرد: شورای اسلامی و شهرداری بیرجند از هرگونه سرمایه‌گذاری در این شهر حمایت می‌کند.

شهردار بیرجند گفت: جذب سرمایه‌گذار و سپردن فعالیت‌ها به بخش خصوصی موجب رونق شهر شده و آمادگی داریم زمینه این سرمایه‌گذاری را فراهم شود.

جاوید با بیان اینکه شاخص‌های بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری در بیرجند فراهم شده که یکی از آنها امن بودن این شهر است، افزود:با حمایت شورای اسلامی، سرمایه‌گذاران از بسته‌های تشویقی برخوردار می‌شوند و در این مولفه، شهرداری آمادگی هر نوع همکاری را دارد.

خبر جدید  جذابیت؛ عنصر کلیدی برنامه‌های قرآنی/ از ظرفیت خیران بهره ببریم

شهردار بیرجند گفت: اعضای شورای اسلامی شهر بیرجند با همکاری، همدلی و ثبات گام‌های مهمی در توسعه شهری برداشتند و معتقدیم این همکاری و همدلی به ارتقاء شاخص‌های شهری بیرجند خواهد انجامید.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار ۱۴ آذر ۹۶، کدمطلب:۱۵۹۲۹۰۰، www.tasnimnews.com

خبر جدید  تاسیس بزرگترین کارخانه کاشی استان در انتظار زیرساخت

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب