کد خبر:320 | 3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهادت بالاترين توفيق خداوند به بندگان خاص خود است
شهادت بالاترين توفيق خداوند به بندگان خاص خود است
خبرگزاري آريا- مدير کل بنياد خراسان جنوبي با بيان اينکه سربلندي ايران اسلامي به برکت خون شهدا و ايثارگران به دست آمده خاطرنشان کرد: شهادت والاترين توفيقي است که خداوند متعال قسمت و روزي بندگان خاص خود مي کند.به گزارش خبرگزاري آريا، حجت الاسلام تقي عزيزي مدير کل بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان جنوبي […]

شهادت بالاترين توفيق خداوند به بندگان خاص خود است

خبرگزاري آريا- مدير کل بنياد خراسان جنوبي با بيان اينکه سربلندي ايران اسلامي به برکت خون شهدا و ايثارگران به دست آمده خاطرنشان کرد: شهادت والاترين توفيقي است که خداوند متعال قسمت و روزي بندگان خاص خود مي کند.
به گزارش خبرگزاري آريا، حجت الاسلام تقي عزيزي مدير کل بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان جنوبي در جريان سفر به شهرستان طبس، با چند تن از خانواده معظم شهدا و ايثارگران اين شهرستان ديدار و ايشان را مورد تفقد خود قرار دادند.
حجت الاسلام عزيزي در اين ديدارها با بيان اينکه سربلندي ايران اسلامي به برکت خون شهدا و ايثارگران به دست آمده خاطرنشان کرد: شهادت والاترين توفيقي است که خداوند متعال قسمت و روزي بندگان خاص خود مي کند.
حجت الاسلام عزيزي افزود: همه ملت ايران زندگي مادي و معنوي خود را مديون خون شهدا و ايثار جانبازان انقلاب اسلامي هستند و بايد قدر ولي نعمتان حقيقي انقلاب اسلامي را دانست.
وي گفت: رسيدگي به امور جانبازان و ايثارگران تنها وظيفه بنياد شهيد و امور ايثارگران نيست بلکه همه افراد جامعه در هر موقعيتي که هستند نسبت به اين قشر فداکار وظيفه دارند.
مديرکل بنياد خراسان جنوبي در پايان گفت: اميد است بتوانيم وظايف خود در خدمت رساني به خانواده معظم شهدا و ايثارگران را به نحو مطلوب انجام دهيم تا در پيشگاه خداوند و نزد ملت شرمنده و مديون خون شهدا نباشيم.

خبر جدید  فراوری حدود 400 هزار تن محصولات کشاورزی

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب