کد خبر:1475 | 10:50:15 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شرکت ۵ هزار کارگر در مسابقات قهرمانی/۱۵۰مدال بین المللی کسب کردیم
شرکت ۵ هزار کارگر در مسابقات قهرمانی/۱۵۰مدال بین المللی کسب کردیم
به گزارش خبرنگار مهر، سید امیر حسینی صبح پنجشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، اظهار کرد: استان خراسان جنوبی دارای ۸۰۰ مکان تاریخی ثبت ملی و سه اثر جهانی است که ظرفیت بسیار بزرگی برای استان است. وی با بیان اینکه علی رغم مشکلات کم آبی اما پیشرفت های بسیار خوبی […]

به گزارش خبرنگار مهر، سید امیر حسینی صبح پنجشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، اظهار کرد: استان خراسان جنوبی دارای ۸۰۰ مکان تاریخی ثبت ملی و سه اثر جهانی است که ظرفیت بسیار بزرگی برای استان است.

وی با بیان اینکه علی رغم مشکلات کم آبی اما پیشرفت های بسیار خوبی را در استان شاهد بوده ایم، افزود: محصولات استراتژیک و حضور ۱۰ هزار دانشجو در استان قابلیت بسیار خوبی است و می تواند ظرفیتی برای ایجاد کسب و کارهای نو باشد.

رییس فدراسیون ورزش های کارگری با اشاره به اینکه وزیر کار در شورای اشتغال استان وعده تسهیلات بیشتری را برای استان داده اند، گفت: بیمه قالی بافان موضوع بسیار مهمی در استان است چراکه در حال حاضر حدود ۸۰ هزار نفر در صنعت قالی بافی استان فعالیت می کنند.

خبر جدید  بدبین کردن مردم نسبت به انقلاب و نظام اسلامی ترفند دشمن است

وی با بیان اینکه در ایران، شهرستان بیرجند را با ورزش های باستانی می شناسند، عنوان کرد: در حال حاضر ۲۲ زورخانه در استان فعال و هفت زورخانه دیگر در دست ساخت است.

حسینی با اشاره به اینکه در خصوص جهانی سازی ورزش زورخانه ای از ظرفیت های استان بهره برداری های زیادی شده است، بیان کرد: شرکت تولیدی تایر در بیرجند با ایجاد یک هزار و ۲۰۰ اشتغال جایگاه بسیار خوبی را در کشور کسب کرده است.

خبر جدید  تکمیل مرحله نخست نمایشگاه بین المللی بیرجند

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۳ میلیون و ۵۰۰ نفر کارگر در کشور فعالیت می کنند، اظهار داشت: تعداد کارگران کشور به علاوه جمعیت خانواده های آن ها به بیش از ۴۰ میلیون نفر می رسد.

رییس فدراسیون ورزش های کارگری با اشاره به اینکه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حمایت بسیار خوبی از توسعه ورزش کارگری دارد، افزود: در مسابقات قهرمانی کارگری امسال حدود پنج هزار نفر شرکت خواهند کرد.

خبر جدید  توزیع گوشت قرمز بین نیازمندان خوسفی  

وی با بیان اینکه تا کنون کارگران ۱۵۰ مدال در مسابقات بین المللی کسب کرده اند، گفت: خوشبختانه مردم ایران در هر عرصه ای حضور پیدا کنند موفق هستند و در عرصه ورزش نیز توانمندی های خوبی در کشور وجود دارد.

حسینی با اشاره به اینکه حمایت ما بیشتر به سمت سالمندی می رود، عنوان کرد: خوشبختانه کشور ایران جزء کشورهایی است که از جهت نرم امید به زندگی سطح بالا و قابل قبولی را دارد.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب