کد خبر:583 | 13:21:54 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شروط ستاد امر به معروف برای نحوه اجرای کنسرت‌ها
شروط ستاد امر به معروف برای نحوه اجرای کنسرت‌ها
گروه معارف: دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌جنوبی گفت: : ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌جنوبی با اصل برگزاری کنسرت در خراسان‌جنوبی مخالفتی نداریم بلکه بحث ما بر سر نحوه اجرای جشن و کنسرت است. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌جنوبی، سردار علی قاسمی، دبیر ستاد امر […]

گروه معارف: دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌جنوبی گفت: : ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌جنوبی با اصل برگزاری کنسرت در خراسان‌جنوبی مخالفتی نداریم بلکه بحث ما بر سر نحوه اجرای جشن و کنسرت است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌جنوبی، سردار علی قاسمی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌جنوبی، امروز ۱۵ بهمن‌ماه، در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: امر به معروف و نهی از منکر یک موضوع همگانی است و در این راستا در مساجد و ادارات شوراهای امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شده است.
وی افزود: ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌‎جنوبی با برگزاری جشن و کنسرت مخالف نیست اما معتقد است که کنسرت‌ها باید در چهارچوب شرع و قانون انجام شود.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌جنوبی با بیان اینکه ستاد برای برگزاری کنسرت در خراسان‌جنوبی چند شرط دارد که یکی از آنها مختلط نبودن جشن و کنسرت موسیقی است، تصریح کرد: برگزار نشدن کنسرت در ایام سوگواری، برگزار شدن کنسرت در یک سالن استاندارد، رعایت آیین‌نامه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و آیین نامه نیروی انتظامی از دیگر شروط ستاد برای برگزاری جشن و به ویژه کنسرت در خراسان‌جنوبی است.
قاسمی با اشاره به اینکه نباید شادی را در موسیقی همراه با اختلاط زن و مرد تعریف کرد، خاطرنشان کرد: از طرفی ما معتقدیم که بر اساس توصیه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی محیط دانشگاه یک مکان آموزشی است و نباید در آن کنسرت موسیقی برگزار شود.
وی بیان کرد: از طرفی وقتی یک جشن و کنسرت برگزار می‌شود مدیر برگزارکننده آن باید نسبت به آن پاسخگو باشد.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه با این شروط اگر کنسرت و جشنی برگزار شود ما با آن مخالفتی نداریم، افزود: ما با اصل برگزاری کنسرت در خراسان‌جنوبی مخالفتی نداریم بلکه بحث ما بر سر نحوه اجرای جشن و کنسرت است.
قاسمی یادآور شد: در حال حاضر در خراسان‌جنوبی ۱۴۰۰ نفر جزو گروه‌های امر به معروف و نهی از منکر هستند که ۸۰۰ نفر از آنان در این زمینه آموزش دیده و در دهه فجر برای ۳۵۰ نفر آنان کارت شناسایی صادر شده است.

خبر جدید  قدردانی از بسیجیان برتر خراسان جنوبی در جشنواره مالک اشتر

 

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب