کد خبر:1434 | 13:07:25 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شاهد موج جوانان بیکار و جویای کار در خراسان‌جنوبی هستیم
شاهد موج جوانان بیکار و جویای کار در خراسان‌جنوبی هستیم
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در مراجعات مردم با نمایندگان همواره شاهد موج جوانان بیکار و جویای کار در استان هستیم. به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی شب گذشته (۱۸ بهمن ماه) در کارگروه اشتغال استان تصریح کرد: در خراسان‌جنوبی شاخص نیروی انسانی بالایی داریم […]

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در مراجعات مردم با نمایندگان همواره شاهد موج جوانان بیکار و جویای کار در استان هستیم.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی شب گذشته (۱۸ بهمن ماه) در کارگروه اشتغال استان تصریح کرد: در خراسان‌جنوبی شاخص نیروی انسانی بالایی داریم و از نظر تحصیلات و فرهنگ عمومی مردم استان در سطح بالایی قرار دارند.

خبر جدید  آشفته‌ بازار مسکن در خراسان جنوبی/رویای مستأجران به باد رفت

نماینده بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس ادامه داد: خراسان جنوبی امن ترین استان کشور در سال های متمادی بوده که این امنیت با وجود همجواری با افغانستان و شرایط خاص استان است.

عبادی تاکید کرد: مردم متدین و با فرهنگ خراسان جنوبی ظرفیت بالایی برای استان به شمار می‌رود که باید از این ظرفیت درست استفاده کنیم. شاخص‌ وجود نیروی انسانی مستعد می‌تواند کمک برای رونق هرگونه سرمایه گذاری در استان باشد. در عین وجود ظرفیت های استان از جمله معادن، منابع طبیعی و کشاورزی خاص اما وضعیت اشتغال مناسب نبوده و از ظرفیت‌ها به خوبی استفاده نشده است.

خبر جدید  خالی شدن روستاهای مرزی عواقب جبران‌ناپذیری را در پی دارد

عبادی تاکید کرد: در بحث فرآوری محصولات استراتژیک و معادن به خوبی کارنشده است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی یاداورشد: کارهای خوبی توسط وزارت تعاون شده که از جمله آن احداث بیمارستان حضرت ابوالفضل و درمانگاه در حال ساخت شمال شهر است که این مرکز درمانی سال آینده افتتاح خواهد شد.

خبر جدید  غبارروبی گلزار شهدا و دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب