کد خبر:8215 | 12:23:43 - شنبه 28 آوریل 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ساخت روزانه ۷.۵ کلاس درس توسط خیران مدرسه‌ساز در خراسان‌ جنوبی
ساخت روزانه ۷.۵ کلاس درس توسط خیران مدرسه‌ساز در خراسان‌ جنوبی
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: روزی ۷.۵ کلاس توسط خیرین مدرسه‌ساز استان ساخته می‌شود. شعار سال: مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: روزی ۷.۵ کلاس توسط خیرین مدرسه‌ساز استان ساخته می‌شود. عباس لامعی، امروز(۸ اردیبهشت) در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز خراسان‌جنوبی اظهار کرد: رویکرد خیرین مدرسه‌ساز در راستای تعالی فرهنگ آموزش و پرورش است. […]

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: روزی ۷.۵ کلاس توسط خیرین مدرسه‌ساز استان ساخته می‌شود.

شعار سال: مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: روزی ۷.۵ کلاس توسط خیرین مدرسه‌ساز استان ساخته می‌شود.

عباس لامعی، امروز(۸ اردیبهشت) در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز خراسان‌جنوبی اظهار کرد: رویکرد خیرین مدرسه‌ساز در راستای تعالی فرهنگ آموزش و پرورش است.

خبر جدید  روند افزایش دما درخراسان جنوبی

وی با بیان اینکه روزی ۷.۵ کلاس توسط خیرین مدرسه‌ساز استان ساخته می‌شود، افزود: اگر کمک‌های خیرین مدرسه‌ساز نباشد، آموزش و پرورش نمی‌تواند به تنهایی در تامین تجهیزات و احداث مدارس فعالیت کند.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی اظهار کرد: یکی از سنت‌های حسنه‌ای که پس از پیروزی انقلاب اسلامی در کشور پایه گذاری شده ساخت و ساز مدارس توسط خیرین است که مقام معظم رهبری از آن به عنوان جهاد مقدس یاد می‌کنند.

خبر جدید  شکوه حضور 96/ حضور پاسداران آینده انقلاب در راهپیمایی22 بهمن

لامعی ادامه داد: آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی سه سال متوالی است که در پذیرش موسسات آموزش عالی رتبه دوم کشور را کسب می‌کند.

وی با بیان اینکه خیرین مدرسه‌ساز پشتیبانان آموزش هستند، یادآور شد: اگر امروز آموزش و پرورش استان در ابعاد آموزشی، پرورشی و علمی به توفیقاتی در سطح کشور دست پیدا کرده است به همت و کمک تمام خیران مدرسه‌ساز است.

خبر جدید  شهرداری ها از ظرفیت بخش خصوصی برای افزایش بودجه بهره بگیرند
0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب