کد خبر:3950 | 11:48:03 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زیربنای تقویت جامعه آموزش و پرورش است
زیربنای تقویت جامعه آموزش و پرورش است
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی زیربنای تقویت جامعه را اموزش و پرورش دانست و گفت: زمانی که آموزش و پرورش قوی باشد دانشگاه قوی و در ادامه جامعه نیز قوی خواهد شد. به گزارش ایسنا،«عباس لامعی» امروز(۱۳ اسفندماه) همایش کارشناسان و مدیران مدارس شاهد خراسان جنوبی اظهارکرد: در استان ارتباط خوبی میان آموزش و پرورش […]

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی زیربنای تقویت جامعه را اموزش و پرورش دانست و گفت: زمانی که آموزش و پرورش قوی باشد دانشگاه قوی و در ادامه جامعه نیز قوی خواهد شد.

به گزارش ایسنا،«عباس لامعی» امروز(۱۳ اسفندماه) همایش کارشناسان و مدیران مدارس شاهد خراسان جنوبی اظهارکرد: در استان ارتباط خوبی میان آموزش و پرورش و بنیاد شهید وجود دارد و این سازمان نسبت به مسائل مدارس شاهد حساس است.

خبر جدید  حمایت بانوی مقیم تایلند از ایتام فرد جان باخته در سیل درمیان

وی افزود: بنیاد شهید همواره همراه با آموزش و پرورش بوده و در برخی موارد از ما نیز جلوتر و پیشرو تر بوده است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی  ادامه داد: مدیران مدارس شاهد جزو مدیران قوی و مدیران شهرستان‌ها نیز نسبت به مدیران شاهد حساس هستند.

لامعی تصریح کرد: استعدادهای برتر در مدارس خاص بوده و این مدارس اهمیت بیشتری دارند .

وی با اشاره به این‌که زیربنای تقویت جامعه آموزش و پرورش است، یادآور شد: زمانی که مدیران قوی باشد آموزش و پرورش قوی و با آموزش و پرورش قوی دانشگاه قوی و جامعه نیز قوی خواهد شد.

خبر جدید  مداد سیاه گرانی بر دفتر مهر /نمایشگاه‌ها دغدغه‌ها را کاهش داد

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: مهم ترین سرمایه های جامعه در اختیار ما هستند و باید به لحاظ تربیتی و آموزشی آنها را پرورش دهیم.

لامعی تصریح کرد: شانزدهمین استان هستیم که با حضور مدیرکل ایثارگران و شاهد وزارت آموزش و پرورش این کارگاه‌ها را برگزار می‌کنیم.

وی اظهار کرد: هم‌اکنون۲۹ مدرسه شاهد در استان داریم که ۲۰ مدرسه ابتدایی چهار مدرسه متوسطه اول چهار مدرسه متوسه دوم یک  مدرسه هنرستان شاهد دختران است.

خبر جدید  تمرین توجه به نیازهای فرزندان، ره آورد طرح " خانه و مدرسه "

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی یادآور شد: ۶۳۲۶ دانش آموز شاهد، ۱۵۸ دانش‌آموز طرح پراکنده و ۱۴۳ دانش‌آموز طرح شاهد در استان داریم.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب