کد خبر:3922 | 10:09:13 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زیربنای تقویت جامعه آموزش و پرورش است/ وجود ۲۹ مدرسه شاهد در خراسان جنوبی
زیربنای تقویت جامعه آموزش و پرورش است/ وجود ۲۹ مدرسه شاهد در خراسان جنوبی
گروه اجتماعی- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی زیربنای تقویت جامعه را آموزش و پرورش دانست و گفت: زمانی که آموزش و پرورش قوی باشد دانشگاه قوی و در ادامه جامعه نیز قوی خواهد شد. به گزارش ایکنا خراسان‌جنوبی، عباس لامعی امروز ۱۳ اسفندماه همایش کارشناسان و مدیران مدارس شاهد خراسان جنوبی اظهارکرد: در استان […]

گروه اجتماعی- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی زیربنای تقویت جامعه را آموزش و پرورش دانست و گفت: زمانی که آموزش و پرورش قوی باشد دانشگاه قوی و در ادامه جامعه نیز قوی خواهد شد.

به گزارش ایکنا خراسان‌جنوبی، عباس لامعی امروز ۱۳ اسفندماه همایش کارشناسان و مدیران مدارس شاهد خراسان جنوبی اظهارکرد: در استان ارتباط خوبی بین آموزش و پرورش و بنیاد شهید وجود دارد و این سازمان نسبت به مسائل مدارس شاهد حساس است.

خبر جدید  برگزاری جشن مبعث در ۲۴ امامزاده شاخص خراسان‌جنوبی

وی افزود: بنیاد شهید همواره همراه با آموزش و پرورش بوده و در برخی موارد از ما نیز جلوتر و پیشرو تر بوده است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی  ادامه داد: مدیران مدارس شاهد جزو مدیران قوی و مدیران شهرستان‌ها نیز نسبت به مدیران شاهد حساس هستند.

لامعی تصریح کرد: استعدادهای برتر در مدارس خاص بوده و این مدارس اهمیت بیشتری دارند.

وی با اشاره به اینکه زیربنای تقویت جامعه آموزش و پرورش است، یادآور شد: زمانی که مدیران قوی باشد آموزش و پرورش قوی و با آموزش و پرورش قوی دانشگاه قوی و جامعه نیز قوی خواهد شد.

خبر جدید  افزایش دمای هوا در خراسان جنوبی از فردا

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی اضافه کرد: مهم ترین سرمایه‌های جامعه در اختیار ما هستند و باید به لحاظ تربیتی و آموزشی آنها را پرورش دهیم.

لامعی تصریح کرد: شانزدهمین استان هستیم که با حضور مدیر کل ایثارگران و شاهد وزارت آموزش و پرورش این کارگاه ها را برگزار می‌کنیم.

خبر جدید  اخطاریه هواشناسی برای وقوع رواناب و رگبار شدید

وی اظهارکرد: در حال حاضر ۲۹ مدرسه شاهد در استان داریم که ۲۰ مدرسه ابتدایی چهار مدرسه متوسطه اول چهار مدرسه متوسه دوم یک  مدرسه هنرستان شاهد دختران است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: ۶۳۲۶ دانش آموز شاهد، ۱۵۸ دانش آموز طرح پراکنده و ۱۴۳ دانش آموز طرح شاهد در استان داریم.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب