کد خبر:1401 | 8:20:52 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رونق سرمایه گذاری در خراسان جنوبی با استفاده از ظرفیت نیروی انسانی
رونق سرمایه گذاری در خراسان جنوبی با استفاده از ظرفیت نیروی انسانی
گروه سیاست واقتصاد: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه با شاخص‌های بالای استان نیروی انسانی می تواند کمک برای رونق هرگونه سرمایه گذاری در استان باشد. به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از خراسان جنوبی، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی شب گذشته ۱۸ بهمن ماه […]

گروه سیاست واقتصاد: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه با شاخص‌های بالای استان نیروی انسانی می تواند کمک برای رونق هرگونه سرمایه گذاری در استان باشد.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از خراسان جنوبی، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی شب گذشته ۱۸ بهمن ماه در کارگروه اشتغال استان تصریح کرد: مردم خراسان جنوبی مردمی متدین هستند که همواره مشارکت بالایی در تمامی زمینه‌ها دارند.

وی افزود: در خراسان جنوبی شاخص نیروی انسانی بالایی داریم و از نظر تحصیلات و فرهنگ عمومی مردم استان در سطح بالایی قرار دارند.

خبر جدید  زيتون يکي از ميوه هاي بسيار مفيد براي سلامتي

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خراسان جنوبی امن ترین استان کشور در سال های متمادی بوده که این امنیت علی رغم همجواری با افغانستان و شرایط خاص استان است.

عبادی تاکید کرد: مردم متدین و با فرهنگ خراسان جنوبی ظرفیت بالایی برای استان به شمار می‌رود که باید از این ظرفیت درست استفاده کنیم.

خبر جدید  ۵۵۱ فقره تصادف در محورهای مواصلاتی خراسان جنوبی رخ داد

وی اضافه کرد: با توجه با شاخص‌های بالای استان نیروی انسانی می تواند کمک برای رونق هرگونه سرمایه گذاری در استان باشد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در عین ظرفیت های استان از جمله معادن، منابع طبیعی و کشاورزی خاص استان اما وضعیت اشتغال مناسب نبوده و از ظرفیت ها به خوبی استفاده نشده است.

عبادی تاکید کرد: در بحث فرآوری محصولات استراتژیک و معادن به خوبی کارنشده و اشتغال وضعیت خوبی ندارد.

خبر جدید  لغو 5 پرواز فرودگاه بیرجند تا پایان فروردین

وی اضافه کرد: در مراجعات مردم با نمایندگان همواره شاهد موج جوانان بیکار و جویای کار در استان هستیم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی یاداورشد: کارهای خوبی توسط وزارت تعاون شده که از جمله آن احداث بیمارستان حضرت ابوالفضل و درمانگاه در حال ساخت شمال شهر است که این مرکز درمانی سال آینده افتتاح خواهد شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب