کد خبر:1425 | 11:13:40 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رونق اشتغال خراسان جنوبی نیازمند نقشه کار منطقه است
رونق اشتغال خراسان جنوبی نیازمند نقشه کار منطقه است
نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه گفت: برای رونق اشتغال باید نقشه کاری برای استان اجرا و وضعیت اشتغال این منطقه بیشتر دیده شود. به گزارش ایسنا، محمدرضا امیرحسنخانی شب گذشته (۱۸ بهمن ماه) در شورای اشتغال استان اظهار کرد: علی‌رغم همه پتانسیل‌های موجود در استان، اوضاع و احوال خوبی  نداریم. وی با […]

نماینده طبس

نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه گفت: برای رونق اشتغال باید نقشه کاری برای استان اجرا و وضعیت اشتغال این منطقه بیشتر دیده شود.

به گزارش ایسنا، محمدرضا امیرحسنخانی شب گذشته (۱۸ بهمن ماه) در شورای اشتغال استان اظهار کرد: علی‌رغم همه پتانسیل‌های موجود در استان، اوضاع و احوال خوبی  نداریم.

وی با اشاره به مشکلات ایجادشده توسط معادن زغال سنگ که کار ذغال‌شویی انجام می‌دهند، افزود: کار ذغال شویی باعث شده تا روستاهای همجوار آنها با کمبود آب مواجه شده‌اند.

نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه تاکید کرد: در شهرستان‌های فردوس، سرایان و بشرویه با نرخ جمعیت منفی رو به رو هستیم.

امیر حسنخانی ادامه داد: از سال ۹۰ تا ۹۵ جمعیت این شهرستان‌ها ثابت بوده که این امر نشان دهنده مهاجرت است و علت مهاجرت نیز بیکاری است.

وی اضافه کرد: باید نقشه کاری برای این منطقه ترسیم و وضعیت اشتغال این منطقه بیشتر دیده شود.

نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه یادآور شد: این امر با توجه به این‌که استانی مرزی، محروم و با پتانسل زیادی است باید بیشتر دیده شود.

امیر حسنخانی با اشاره به آمار بالای قالیبافان در خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: باید فکری برای بیمه این قشر از جامعه داشته باشیم.

انتهای پیام

خبر جدید  برخی اطاعت شان از ولی با اما و اگر همراه است

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب