کد خبر:1265 | 13:49:15 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رفع مشکلات اقتصادی با محوریت مردم قابل حل است
رفع مشکلات اقتصادی با محوریت مردم قابل حل است
گروه اجتماعی: مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: محور قرار دادن مردم در اموراقتصادی و اشتغال می توانیم قدمی در رفع این مشکل برداریم. به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از خراسان جنوبی، ، مهدی هنری، صبح امروز (۱۸ بهمن ماه) در مراسم افتتاح فاز عملیاتی ۲۱۰۰ واحد مردمی پرواربندی دام ۱۵ رأسی در […]

گروه اجتماعی: مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: محور قرار دادن مردم در اموراقتصادی و اشتغال می توانیم قدمی در رفع این مشکل برداریم.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از خراسان جنوبی، ، مهدی هنری، صبح امروز (۱۸ بهمن ماه) در مراسم افتتاح فاز عملیاتی ۲۱۰۰ واحد مردمی پرواربندی دام ۱۵ رأسی در کشور به نمایندگی در خراسان جنوبی با اشاره به تبریک دهه فجر اظهارکرد: یکی از مسائلی که در سنوات اخیر با آن مواجه هستیم مباحث اقتصادی و جنگ تمام عیار اقتصادی است.

خبر جدید  آزمون رشته‌های کتبی مسابقات قرآن اوقاف در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود

وی افزود: می‌توانیم با محور قرار دادن مردم در اموراقتصادی و اشتغال قدمی در رفع این مشکل برداریم تا مشکلات پیش رو را با حضور مردم رفع کنیم.

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی با اشاره به مشکلات مباحث اشتغال در گذشته تصریح کرد: با پرداخت تسهیلات برای ایجاد اشتغال بحث انحراف از اجرای پروژه پیش می‌آمد که با حمایت نهادهای واسطه می‌توان این انحرافات را به حداقل رسانده تا مشکلات در زمینه اشتغال را از پیش رو برداریم.

خبر جدید  آمادگی 167 آموزشگاه جهت پذیرش مسافران نوروزی در خراسان جنوبی

هنری مهم ترین مشکلات کارگاه های اشتغال را بحث تسهیلات واگذاری به شخص، سرمایه در گردش و تامین نهاده ها عنوان کرد و گفت: یکی از مشکل اصلی کارگاه‌ها بحث فروش و بازار مصرف بوده است.

وی بیان کرد: در راستای رفع مشکلات کارگاه های اشتغال تفاهم نامه‌ای با بنیاد تعاون سپاه منعقد شد تا با معرفی تسهیلات به این نهاد، انها تامین دام متقاضی را داشته باشند.

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی تصریح کرد: در مدت پیش بینی شده پروژه، خوراک دام تامین و مشکل فروش نیز با تضمین فروش رفع خواهد شد و متقاضی تنها مکان اولیه را ایجاد و پرورش را دنبال خواهد کرد.

خبر جدید  اوقات شرعی بیرجند در اسفند ماه 1396

هنری تاکید کرد: حمایت های نظارتی و فنی در طول این پروژه نیز پبش بینی شده تا طرح به موفقیت انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: شروع فاز عملیاتی در کل کشور امروز آغاز شد تا بتوانیم قدیم در راستای ایجاد اشتغال روستاها برداریم.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب