کد خبر:609 | 18:16:48 - چهارشنبه 11 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رشد ۴۵ درصدی کمک مردم خراسان در جشن عاطفه ها
رشد ۴۵ درصدی کمک مردم خراسان در جشن عاطفه ها
به گزارش خبرگزاری موج، عباس لامعی عصر امروز در بازدید از ستاد برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه ها در بیرجند اظهار داشت: ۸۸۷ پایگاه در مدارس استان وظیفه جمع آوری هدایای دانش آموزان را بر عهده دارند و بیش از ۹۰۰ نفر از همکاران به صورت افتخاری با مجموعه کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همکاری […]

به گزارش خبرگزاری موج، عباس لامعی عصر امروز در بازدید از ستاد برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه ها در بیرجند اظهار داشت: ۸۸۷ پایگاه در مدارس استان وظیفه جمع آوری هدایای دانش آموزان را بر عهده دارند و بیش از ۹۰۰ نفر از همکاران به صورت افتخاری با مجموعه کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همکاری می کنند.

وی گفت: در مرحله نخست جشن عاطفه ها که در اواخر شهریور سال جاری برگزار شد، مردم نیکوکار استان قریب یک میلیارد تومان به دانش آموزان محروم کمک کردند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۵ درصدرشد دارد.

خبر جدید  آزمایشگاه‌های دامپزشکی نقش مهی در کنترل بیماری ها دارند

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به توزیع یکصد و ده هزار پاکت بین دانش آموزان استان، تبیان کرد: در سال گذشته دانش آموزان نیکوکار خراسان جنوبی بیش از ۹۲ میلیون تومان در ۸۷۲ پایگاه به دانش آموزان محروم و نیازمند کمک کردند.

لامعی با بیان اینکه حدود ۲۵ هزار دانش آموز محروم و نیازمند دراستان شناسایی شده اند، ادامه داد: از این تعداد قریب ۱۰ هزار دانش آموز مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) بوده و مابقی تحت حمایت سایر نهاد های حمایتی قرار دارند.

خبر جدید  لغزندگی محورهای مواصلاتی خراسان جنوبی/رانندگان احتیاط کنند

وی از توزیع کمک های جمع آوری شده در بین دانش آموزان مدارس خبر داد و افزود: براساس برنامه ریزی انجام شده، پس از جمع آوری کمکهای نقدی و غیرنقدی، از طریق مدیران و مربیان و با نظارت کمیته امداد در همان مدرسه و با حفظ عزت نفس و کرامت دانش آموزان نیازمند توزیع می شود.

خبر جدید  ۵۹ درصد از اعتبارات تخصیصی نقدی خراسان جنوبی جذب شد

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی جشن عاطفه های را نماد مبارزه با فقر و مظهر کرامت و سخاوت دانست و افزود: گسترش روحیه نوع‌دوستی، احسان و انفاق در بین دانش آموزان از مهم ترین اهداف برگزاری این جشن در مدارس استان است.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب