کد خبر:923 | 17:06:19 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رشد ۴ برابری سرمایه‌گذاری در بحث مخابرات خراسان‌جنوبی
رشد ۴ برابری سرمایه‌گذاری در بحث مخابرات خراسان‌جنوبی
مدیر منطقه مخابرات خراسان‌جنوبی از رشد چهار برابری سرمایه‌گذاری در بحث مخابرات استان خبر داد. به گزارش ایسنا، مهندس «عیدی‌زاده» در شورای اداری که با حضور وزیر ارتباطات برگزار شد، وضعیت ارتباطی استان خراسان‌جنوبی را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: یکی از ویژگی‌های خوب در استان، ارتباط و تعامل دستگاه‌های اجرایی با هم است. وی […]

مدیر منطقه مخابرات خراسان‌جنوبی از رشد چهار برابری سرمایه‌گذاری در بحث مخابرات استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، مهندس «عیدی‌زاده» در شورای اداری که با حضور وزیر ارتباطات برگزار شد، وضعیت ارتباطی استان خراسان‌جنوبی را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: یکی از ویژگی‌های خوب در استان، ارتباط و تعامل دستگاه‌های اجرایی با هم است.

وی با بیان این‌که استان در سال ۹۴ رتبه سوم و ۹۵ رتبه دوم در بحث مخابرات و ارتباطات را به دست آورد این مهم را مرهون حمایت تمام دستگاه‌های اجرایی دانست و افزود: باور اکثر مدیران در استان این است که خدمت را مانند خدمت در جنگ تحمیلی می‌دانند.

خبر جدید  رونمایی از آلبوم موسیقی «آوای صحرا» و «هفت شهر عشق» در خراسان‌جنوبی

این مسئول وضعیت فعلی استان را خوب ارزیابی کرد و یادآور شد: وضعیت تلفن به جز در مکان‌هایی که تازه تبدیل به شهر شده‌اند، خوب است.
مدیر منطقه مخابرات خراسان‌جنوبی در ادامه صحبت‌هایش گفت: در این دولت سرمایه گذاری در بحث مخابرات استان ۴ برابر دوره مشابه آن بوده است.

خبر جدید  همایش متمرکز زائران حج تمتع در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود

وی افزود: وضعیت اینترنت نسبت به دوره اول بسیار خوب است؛ تعداد روستاهای تحت‌پوشش اینترنت ۱۸۰ مورد است.

این مسئول تعداد پورت‌های نصب شده برای اینترنت در استان را   ۷۷ هزار مورد اعلام کرد و گفت: ۶۴ هزار مورد از آنها مشغول به کار است.

مدیر منطقه مخابرات خراسان‌جنوبی گفت: بیش از ۹۸ درصد از جمعیت استان از امکانات مخابراتی و ۹۴ درصد از جمعیت روستایی از تلفن خانگی برخوردارند.

خبر جدید  پايان فصل اول مرمت خانه نخعي در خوسف

وی یادآور شد: با حضور وزیر در استان ۲۶۰ روستا توسعه داده و یا تلفن خانگی آنها را واگذار خواهیم کرد.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب