کد خبر:547 | 14:53:43 - پنج‌شنبه 18 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رشد ۳۸۶ درصدی کشف شیشه و قرص روانگردان در کشور
رشد ۳۸۶ درصدی کشف شیشه و قرص روانگردان در کشور
به گزارش خبرگزاری موج، رئیس پلیس ستاد مبارزه با مواد مخدر بیان کرد: رشد ۳۸۶ درصدی کشف شیشه و قرص روانگردان را در کشور نسبت به سال گذشته شاهدیم. وی در ادامه از برنامه انسداد مرز در استان های کشور خبر داد و افزود: از ابتدای سال تاکنون ۶۰۵ تن انواع مواد مخدر در کشور […]

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس پلیس ستاد مبارزه با مواد مخدر بیان کرد: رشد ۳۸۶ درصدی کشف شیشه و قرص روانگردان را در کشور نسبت به سال گذشته شاهدیم.

وی در ادامه از برنامه انسداد مرز در استان های کشور خبر داد و افزود: از ابتدای سال تاکنون ۶۰۵ تن انواع مواد مخدر در کشور کشف شده است و تا حدودی عبور موادمخدر در مرزهای استان خراسان جنوبی صفر شده است.

رئیس پلیس ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: کشف مواد مخدر بیانگر اقدامات سازمان دهی شده و منسجم در استان خراسان جنوبی است و این استان جز پر تلاش‌ترین استان‌های کشور در راه مبارزه با مواد مخدر است.

خبر جدید  توقیف کامیون حامل مرغ زنده در قاین

محمد مسعود زاهدیان افزود: با تلاش شبانه روزی پرسنل نیروی انتظامی در مدت ۱۰ ماه گذشته در خراسان جنوبی بیش از ۳۷ تن انواع موادمخدر کشف و یک تن و ۳۶۰ کیلو انواع مواد مخدر در جاسازی‌های پیچیده کشف شده است.

مخدر گل بیشتر مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است

وی بیان کرد: گل مواد جدیدی است که مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته و مخاطرات کمتری دارد اما بازار مصرف آن در حال توسعه است و کشف شیشه و قرص‌های روان گردان در کشور به نسبت سال گذشته ۳۸۶ درصد افزایش داشته است.

خبر جدید  حرکت نمادین کاروان نینوا - شوسف

رئیس پلیس ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: کشفیات موادمخدر از رشد ۱۴ درصدی برخوردار بوده و متاسفانه مصرف روان گردان‌ها در بسیاری از کشورها توسعه پیدا کرده و باید برنامه‌ هایی برای پیشگیری از مصرف مواد انجام شود.

فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی نیز در این نشست اظهار داشت: بیشترین کشفیات مواد مخدر در خراسان جنوبی کریستال و شیشه است.

خبر جدید  مجموعه خبری بخش 20 شبکه خاوران - 13 شهریور

سردار مجید شجاع افزود: از ابتدی سال تاکنون ۳۷ تن انواع مواد مخدر در خراسان جنوبی کشف شده است افزود: بیشترین کشفیات تریاک بوده و در این مدت ۵۸ باند انتقال مواد مخدر در خراسان جنوبی شناسایی و منهدم شده است.

وی اظهار داشت: در این مدت مقادیری سلاح و تجهیزات و ۸۰۰ دستگاه خودرو کشف شده است.

 

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب