کد خبر:1421 | 11:58:08 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رد رشوه ۱۰۰ میلیون ریالی پلیس وظیفه شناس در قاین
رد رشوه ۱۰۰ میلیون ریالی پلیس وظیفه شناس در قاین
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از پلیس وظیفه شناسی که هنگام کشف شش کیلو و ۸۰۰ گرم محلول شیشه در شهرستان قاین با پیشنهاد ۱۰۰ میلیون ریالی رشوه روبرو شده بود و از قبول رشوه امتناع کرده بود تقدیر کرد . به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، سردار “مجید شجاع”اظهار داشت: مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان […]

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از پلیس وظیفه شناسی که هنگام کشف شش کیلو و ۸۰۰ گرم محلول شیشه در شهرستان قاین با پیشنهاد ۱۰۰ میلیون ریالی رشوه روبرو شده بود و از قبول رشوه امتناع کرده بود تقدیر کرد .

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، سردار “مجید شجاع”اظهار داشت: مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان قاین در بازرسی از یک دستگاه كاميونت باري كه از سیستان و بلوچستان عازم شهرهای شمالی کشور بود شش کیلو و ۸۰۰ گرم محلول شیشه کشف کردند که در این رابطه یک متهم دستگیر شد .

خبر جدید  مراسم استقبال از شهید تازه تفحص شده شهید احمد علی لکزایی

وی گفت:راننده خودرو با توجه به کشف مواد مخدر از خودروی وی، به مأمور کاشف مواد مخدر پیشنهاد ۱۰۰ میلیون ریال رشوه کرد و با دادن کارت بانکی و رمز آن از مأمور پلیس خواست تا از جرمش چشم پوشی کند .

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی افزود:پلیس وظیفه شناس ضمن گرفتن كارت بانکی از متهم مراتب را صورتجلسه کرد و خودرو توقیف شد .

خبر جدید  امروز، اعزام کاروان راهیان نور دانشجویی/ اعزام 1200 دانشجو در اسفندماه جاری

سردار شجاع تصریح کرد: از عملکرد این پلیس وظیفه شناس در شهرستان قاین تقدیر شد و متهم با تشکیل پرونده به اتهام حمل مواد مخدر و پیشنهاد رشوه به مأموران به دادسرا معرفی و روانه زندان شد .

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب