کد خبر:855 | 12:11:51 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رتبه دوم خراسان جنوبی در اقامه نماز جماعت ادارات در سال۹۵
رتبه دوم خراسان جنوبی در اقامه نماز جماعت ادارات در سال۹۵
معاونت اجتماعی سیاسی و امنیتی استانداری خراسان جنوبی: معاونت اجتماعی سیاسی و امنیتی استانداری خراسان جنوبی گفت: در سال ۹۵ استانداری خراسان جنوبی رتبه دوم اقامه نماز جماعت در سطح کشور بعد از خراسان رضوی داشته که این افتخار بزرگی است و سعی داریم این رتبه را حفظ کنیم و آن را ارتقا دهیم. به […]

معاونت اجتماعی سیاسی و امنیتی استانداری خراسان جنوبی:

معاونت اجتماعی سیاسی و امنیتی استانداری خراسان جنوبی گفت: در سال ۹۵ استانداری خراسان جنوبی رتبه دوم اقامه نماز جماعت در سطح کشور بعد از خراسان رضوی داشته که این افتخار بزرگی است و سعی داریم این رتبه را حفظ کنیم و آن را ارتقا دهیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، علی اسماعیلی معاونت اجتماعی سیاسی و امنیتی استانداری صبح امروز در دیدار ائمه جماعات و رابطین امور اقامه نماز دستگاه های اجرایی با نماینده ولی فقیه در استان اظهارداشت: خوشحالم که در آغازین روزهای توفیق خدمت در استان ولایتمدار و شهیدپرور خراسان جنوبی و استان راز و نیاز و عبادت در جلسه ای که مزین است به برنامه های اقامه نماز هستم.

وی عنوان داشت: روح زندگی  و شاه بیت حیات همه ما بعد از اصول دین و اعتقاد اصلی  به وحی و نبوت و رسالت خاتم المرسلمین نماز است.

خبر جدید  حضور با شکوه مردم ولایتمدار فردوس در راهپیمایی 22 بهمن

اسماعیلی افزود: اگر معنویت، نماز و خضوع و خشوع در مقابل خداوند از ما گرفته شود انگیزه ای برای تلاش و فعالیت نمی ماند. این اوج لطف و عنایت قادر متعال به بندگانش است که اجازه می دهند که بنشینیم او را یاد کنیم و با او سخن بگوییم.

وی ادامه داد:  اهمیت نماز بر هیچ یک از ما پوشیده نیست. خصوصا ما کارگزاران نظام که توفیق خدمت در استان داریم شرعا و قانونا موظفیم که الگو برای همه مردم و جوانان در اقامه نماز باشیم.

معاونت اجتماعی سیاسی و امنیتی استانداری با بیان اینکه رسول مکرم اسلام،  انبیای الهی ، همه بزرگان و رهبر انقلاب بر اقامه نماز اول وقت و جماعت تاکید دارند گفت: وظیفه ما است که در راه انجام هرچه بهتر این فریضه الهی کوشا باشیم.

خبر جدید  گروه‌جهادی‌پزشکی در روستاهای‌درمیان/ 14بهمن آغاز غربالگری و 23 بهمن آغاز درمان

وی متذکر شد: از مدیران استدعا دارم که اهتمام ویژه ای بر اقامه نماز جماعت در ادارات با بهره گیری از تشویق  با شیوه های درست و دعوت از روحانیون معظم  داشته باشند. کارمندان مقیدتر با حضور در نماز جماعت روح خود را صیقل می دهد تا بیشتر در خدمت مردم باشد.

اسماعیلی تاکید کرد: مدیران در این راستا دقت و انجام وظیفه داشته باشند و اولا خودشان با مشارکت در نماز جماعت الگویی برای سایر همکاران باشند.

وی با بیان توصیه ای دیگر به مدیران اجرایی در استان گفت: توجه به مکانی که اختصاص به نماز می دهند مهم است و شایسته نیست که مکان های نامناسب به نماز اختصاص یابد بلکه بهترین نقطه سازمان را انتخاب کنند. مدیران استانی با دقت و رصد لازم دستور دهند این نکات مدنظر قرار بگیرد.

معاونت اجتماعی سیاسی و امنیتی استانداری خطاب به مسئولین ستاد اقامه نماز گفت: خواهشم از روحانیت معزز و اعضای شورای سیاستگذاری نماز این است که از روحانیت با تفکر نوین که زمینه های جذابیت را برای حضور جوانان در نماز جماعت فراهم کنند بهره گیرند.

خبر جدید   معدوم کردن لاشه یک راس گاو در کشتارگاه دام بشرویه

وی با بیان اینکه استانداری با تمام توان در زمینه اقامه نماز در ادارات همکاری دارد خاطرنشان کرد: در سال ۹۵ استانداری خراسان جنوبی رتبه دوم اقامه نماز جماعت در سطح کشور بعد از خراسان رضوی داشته که این افتخار بزرگی است و سعی داریم این رتبه را حفظ کنیم و آن را ارتقا دهیم.

اسماعیلی عنوان کرد: اعضای ستاد اقامه نماز کمبودها و نواقص را به استانداری گزارش دهند و ما هم همت خود را برای رفع آن نواقص بکار می گیریم تا نشاط معنوی با مشارکت در اقامه نماز را کسب کنیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب