کد خبر:3767 | 14:01:27 - جمعه 2 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات یک ضرورت فرهنگی است
راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات یک ضرورت فرهنگی است
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمد مختاری ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه بیرجند اظهار کرد: رسیدن به حیات طیبه جز با تمسک به تفکر ناب دینی میسر نیست. امام جمعه موقت بیرجند بیان کرد: فرقه‌های انحرافی و عرفان‌های نوظهور نمی‌توانند نشاط، امنیت، عزت و آرامش واقعی را به انسان هدیه بدهد. مختاری ادامه داد: […]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمد مختاری ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه بیرجند اظهار کرد: رسیدن به حیات طیبه جز با تمسک به تفکر ناب دینی میسر نیست.

امام جمعه موقت بیرجند بیان کرد: فرقه‌های انحرافی و عرفان‌های نوظهور نمی‌توانند نشاط، امنیت، عزت و آرامش واقعی را به انسان هدیه بدهد.

مختاری ادامه داد: گروهی به نام متصوفه و فرقه‌های کاذبی چون بودایی نعمت‌ها و مواهب الهی را به نام دنیاگریزی برخود حرام کردند.

وی افزود: اسلام با دنیاگریزی و فاصله گرفتن از جامعه مخالف بوده و پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) با کسانی که چنین عقیده‌ای داشتند مقابله کردند که موارد متعددی از این موارد در تاریخ صدر اسلام مشاهده می‌شود.

خبر جدید  خسارت باد به محصولات زرشک، عناب و پسته

امام جمعه موقت بیرجند گفت: گروه دیگری نیز به دنبال لیبرالیست و مادی‌گرایی هستند که این اعتقاد نیز تاکنون نتوانسته انسان را به نیک بحتی برساند.

مختاری با اشاره به اینکه در شرایط فعلی امکانات اینترنت و فضای مجازی به دورترین نقاط کشور کشور رفته است، اظهار کرد: نباید بگذاریم مدیریت این فضا به دست بیگانگان باشد و در این راستا راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات ضرورت دارد.

خبر جدید  عدم جذب اعتبارات صندوق توسعه ملی/خراسان جنوبی ویژه دیده شود

وی بیان کرد: یکی از مسایل مهم در کشور عدالت می‌باشد که مطالبه جدی مردم کشور ما و از دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب است.

امام جمعه موقت بیرجند ادامه داد: باید بدون جوسازی و سیاست‌بازی دست کسانی که به بیت‌المال خیانت می‌کنند را کوتاه کرده و اموال به بیت‌المال برگردانده شود.

مختاری گفت: مسولان باید با پایبندی به مولفه‌های اقتصاد مقاومتی زمینه از بین بردن رکود و بیکاری را فراهم کنند.

وی اظهار کرد دغدغه مردم کشور ما رفع تبعیض و بی عدالتی و نه موضوعات حاشیه‌ای چون رفع حصر از سران فتنه سال ٨٨ است.

خبر جدید  ۷۹۶ خانوار فرهنگی در مدارس خراسان جنوبی اسکان یافتند

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به سالروز تأسیس کمیته امداد امام (ع)بیان کرد: تأسیس این نهاد نشان از این نکته دارد که امام(ره) از همان ابتدای انقلاب دغدغه توده‌های محروم و نیازمند را داشتند.

مختاری با اشاره به روز درختکاری و هفته منابع طبیعی یادآور شد: قوانین منابع طبیعی باید یکسان‌سازی شده و برای مردم و مالکیت خصوصی مشکلی ایجاد شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب