کد خبر:34700 | 1:02:23 - جمعه 15 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس کل دیوان محاسبات: دستگاه‌های اجرایی از قانون منع به کارگیری بازنشستگان استقبال کردند
رئیس کل دیوان محاسبات: دستگاه‌های اجرایی از قانون منع به کارگیری بازنشستگان استقبال کردند
رئیس کل دیوان محاسبات کشور گفت: وزارت کشور و دیگر دستگاه‌ها به خوبی از این قانون منع به کارگیری بازنشتگان استقبال کردند و هیچ مدیری حاضر نیست در برابر این قانون تخلف کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، عادل آذر ظهر امروزدر جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم در زمینه آخرین وضعیت مدیران بازنشسته اظهار داشت: قانون بازنشستگی مدیران قانون خوبی بود و در استان خراسان جنوبی نیز گزارشی از تخلفات در این راستا برای دیوان ارسال نشده است.

وی با بیان اینکه وزارت کشور و دیگر دستگاهها به خوبی از این قانون منع به کارگیری بازنشتگان استقبال کردند افزود: اگر مشاهده میشود مدیری ابتدا جزو بازنشستگان بوده اما هنوز سرکار است از ضوابط قانونی استفاده کرده و قانون عرض و طول زیادی دارد.

خبر جدید  مددجویان کمیته امداد خراسان جنوبی ۶۳۰ مترمربع فرش دستباف تولید کردند

رئیس کل دیوان محاسبات کشور گفت: طبق ارزیابیهای کشوری دستگاهها در برابر قانون مدیران بازنشسته خوب عمل کردند و هیچ مدیری حاضر نیست در برابر این قانون تخلف کند.

آذر با اشاره به اینکه براساس تحقیقات میدانی پروندههایی که در دیوان محاسبات شکل گرفته و در ۱۵ سال اخیر همه پروندههای بخشهای مالی و پرونده دیوان محاسبات نشان میدهد ۹۸ درصد مدیران ما امین، دست پاک و متدین هستند اما این به معنی این نیست که هیچ تخلفی انجام نمیشود و دو درصد دیگر هم افرادی هستند که جرم مرتکب میشوند و بالاترین مجازات برای تخلف در نظر گرفته میشود.

خبر جدید  خراسان جنوبی| در پی وقوع سیلاب دستور تخلیه ۴ روستا در سربیشه و خوسف صادر شد

وی اظهار داشت: پروندههایی که رسیدگی میشود اگر منجر به جرم شود اعمال ماده ۲۵ برای ضوابط قضایی و علاوه بر حسابرسی دادسرا رای دیوان محاسبات توسط دادستان برای قوه قضائیه ارسال میشود و ضوابط قضایی پیدا میکند.

رئیس کل دیوان محاسبات کشور تصریح کرد:دیوان محاسبات مرجع رسیدگی است تلاش ما این است ساز وکار قانونی باشد.

خبر جدید  استفاده از حمل و نقل عمومی در بیرجند ۵۰ درصد کاهش یافت

انتهای پیام / ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب