کد خبر:744 | 12:51:19 - دوشنبه 29 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ذخیره‌سازی کافی گوشت مرغ به میزان کافی در خراسان‌جنوبی
ذخیره‌سازی کافی گوشت مرغ به میزان کافی در خراسان‌جنوبی
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه ذخیره‌سازی مرغ منجمد به اندازه نیاز استان برای دو ماه در سردخانه‌ها موجود است، از ذخیره سازی ۸۰۰ تن مرغ منجمد در سردخانه‌های استان خبر داد. به گزارش ایسنا،«هاشم ولی‌پور مطلق» دیشب در ششمین کمیسیون تنظیم بازار خراسان‌جنوبی گفت: ذخیره‌سازی مرغ منجمد به اندازه نیاز استان برای […]

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه ذخیره‌سازی مرغ منجمد به اندازه نیاز استان برای دو ماه در سردخانه‌ها موجود است، از ذخیره سازی ۸۰۰ تن مرغ منجمد در سردخانه‌های استان خبر داد.

به گزارش ایسنا،«هاشم ولی‌پور مطلق» دیشب در ششمین کمیسیون تنظیم بازار خراسان‌جنوبی گفت: ذخیره‌سازی مرغ منجمد به اندازه نیاز استان برای دو ماه در سردخانه‌ها موجود است و در صورت نیاز به قیمت تنظیم بازار عرضه می‌شود.

خبر جدید  رمز تداوم حرکت پیروزمندانه انقلاب در تبعیت از ولایت وحفظ وحدت ملی

وی با بیان این‌که کاهش قیمت مرغ در گرو دچار نشدن واحدهای مرغ گوشتی به بیماری است، افزود: اگر بیماری خاصی گریبان‌گیر واحدهای مرغ گوشتی نشود، قیمت مرغ ثابت می‌ماند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی ادامه داد: از اوایل دی‌ماه امسال قریب به ۲۵۰ هزار قطعه جوجه‌ریزی در واحدهای مرغ گوشتی استان انجام شده است.

خبر جدید  ۷۰ نشست نماز شناسی در خراسان جنوبی برگزار می‌شود/اجرای طرح نیک

وی با اشاره به تأمین میوه در بازار عید استان افزود: ۲۰۰ تن پرتقال والنسیا و ۲۰۰ تن تامسون برای این ایام خریداری و ذخیره‌سازی می‌شود.

ولی پور مطلق یادآور شد: طی سال گذشته به‌علت سرمازدگی برخی محصولات شمال کشور، به ناچار حجم بسیاری از پرتقال‌های وارداتی به استان حمل و توزیع شد.

وی با بیان اینکه باید مصرف و سلیقه مردم را نیز در شب عید در نظر بگیریم، گفت: همچنین باید در تهیه و ذخیره سازی، میوه مطلوب با شرایط نگهداری بالا انتخاب شود.

خبر جدید  قدس 97 / راهپیمایی شهرستان درمیان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: شرایط تولید دو نمونه پرتقاچل والنسیا و تامسون خوب ارزیابی شده است، اما نگهداری پرتقال تامسون پس از عید میسر نیست.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب