کد خبر:4282 | 11:27:41 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دیدار اعضای شورای اجرایی کانون هلال احمر دانشگاه بزرگمهر قائنات با خانواده شهیدان خلیلی فرد
دیدار اعضای شورای اجرایی کانون هلال احمر دانشگاه بزرگمهر قائنات با خانواده شهیدان خلیلی فرد
به مناسبت روز تکریم مادران و همسران شهدا انجام شد: گروه معارف- به مناسبت روز تکریم مادران و همسران شهدا، اعضای شورای اجرایی کانون هلال احمر دانشگاه بزرگمهر قائنات با خانواده شهیدان خلیلی فرد دیدار کردند. به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، روز گذشته ۱۴ اسفند، اعضای شورای اجرائی کانون دانشجوئی هلال احمر دانشگاه بزرگمهر قائنات […]

به مناسبت روز تکریم مادران و همسران شهدا انجام شد:

گروه معارف- به مناسبت روز تکریم مادران و همسران شهدا، اعضای شورای اجرایی کانون هلال احمر دانشگاه بزرگمهر قائنات با خانواده شهیدان خلیلی فرد دیدار کردند.

به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، روز گذشته ۱۴ اسفند، اعضای شورای اجرائی کانون دانشجوئی هلال احمر دانشگاه بزرگمهر قائنات در معیت مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با خانواده شهیدان محمد حسین و اسماعیل خلیلی فرد دیدار کردند.
سید محمد علی یعقوبی، مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بزرگمهر قائنات در این دیدار هدف از این دیدار را تجدید بیعت با شهدا و آرمان های ایشان عنوان کرد و ادامه داد: مناسبت‌هایی نظیر روز تکریم مادران و همسران شهدا بهانه‌ای است برای آنکه فارغ از روزمرگی‌ها و هیاهوهای دنیوی برای دقایقی با حضور در محضر خانواده‌های شهدا به عنوان اساتید برجسته اخلاق که نمونه‌های بی نظیری از تربیت صحیح اسلامی را در جامعه ظهور و بروز داده‌اند، غبار روزمرگی را از جان زدوده و برای فردایی روشن تر در مسیر شهدا که همان مسیر الی الله است گام برداریم.
گفتنی است؛ شهیدان محمد حسین و اسماعیل خلیلی فرد در سن ۲۳ و ۱۷ سالگی در تاریخ ۲۱ اسفندماه ۱۳۶۳ و ۱۸ خرداد‌ماه سال ۱۳۶۱ در عملیات هایی در شرق دجله و سوسنگرد به شهادت رسیدند که متاسفانه هنوز پیکر پاک شهید محمدحسین خلیلی فرد به آغوش خانواده بازنگشته است.

خبر جدید  ثبت نام بیش از 4 هزار نفر از موسسات قرآنی خراسان‌جنوبی در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن

انتهای پیام

 

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب