کد خبر:3541 | 12:36:11 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دوره آموزشی معارف قرآن، نماز و مهدویت در پردیس شهید باهنر بیرجند برگزار شد
دوره آموزشی معارف قرآن، نماز و مهدویت در پردیس شهید باهنر بیرجند برگزار شد
گروه فعالیت های قرآنی- مدیر ستاد اقامه نماز خراسان‌جنوبی گفت: دوره آموزشی حضوری معارف قرآن، نماز و مهدویت در دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر بیرجند برگزار شد. حجت‌الاسلام حسین کمیلی، مدیر ستاد اقامه نماز خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: دوره آموزشی حضوری معارف قرآن، نماز و مهدویت، یک دوره ۱۶ ساعته […]

گروه فعالیت های قرآنی- مدیر ستاد اقامه نماز خراسان‌جنوبی گفت: دوره آموزشی حضوری معارف قرآن، نماز و مهدویت در دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر بیرجند برگزار شد.

حجت‌الاسلام حسین کمیلی، مدیر ستاد اقامه نماز خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: دوره آموزشی حضوری معارف قرآن، نماز و مهدویت، یک دوره ۱۶ ساعته برای دانشجو معلمان ورودی سال ۹۳ است که با همکاری ستاد اقامه نماز استان و دانشگاه فرهنگیان خراسان‌جنوبی برگزار شد.
وی با بیان اینکه این طرح با عنوان طرح معراج برگزار شد، افزود: آشنایی دانشجو معلمان با معارف قرآن، نماز و مهدویت و افزایش سطح آگاهی دانشجو معلمان در پاسخ به سوالات مهم درباره قرآن، نماز و مهدویت از اهداف این طرح بود.
مدیر ستاد اقامه نماز خراسان‌جنوبی بیان کرد: آشنایی و ارتقاء سطح دانش دانشجو معلمان با راهکارهایی برای دعوت دانش‌آموزان به قرآن، نماز و مهدویت، ایجاد زمینه آشنایی دانشجو معلمان با علل عدم رغبت به قرآن، نماز، آسیب‌ها و راهکار‌ها و آشنایی با نحوه ترغیب و تشویق دانش آموزان به قرآن، نماز و مهدویت از اهداف دیگر این دوره است.
انتهای پیام

خبر جدید  جریمه میلیونی قاچاقچی کالا در طبس

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب