کد خبر:651 | 14:52:02 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی عامل عقب ماندگی های استان هستند
دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی عامل عقب ماندگی های استان هستند
به گزارش خبرنگار مهر، محمد مهدی مروج الشریعه ظهر یکشنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، اظهار کرد: یکی از شاخص هایی که استان به آن نیاز دارد ورود صنایع متوسط رو به بالا است. وی با بیان اینکه فرآیند واگذاری زمین و پاسخگویی به سرمایه گذار در استان طولانی و غیرقابل قبول […]

به گزارش خبرنگار مهر، محمد مهدی مروج الشریعه ظهر یکشنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، اظهار کرد: یکی از شاخص هایی که استان به آن نیاز دارد ورود صنایع متوسط رو به بالا است.

وی با بیان اینکه فرآیند واگذاری زمین و پاسخگویی به سرمایه گذار در استان طولانی و غیرقابل قبول است، افزود: متاسفانه ندا و نوای حامی قوی از جذب سرمایه گذار در استان خراسان جنوبی وجود ندارد.

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه عامل عقب ماندگی استان در ادارات و دستگاه های اداری خود استان است، گفت: ستاد سرمایه گذاری در استان باید بسیار فعال تر و پویا تر عمل کند.

خبر جدید  تولید گل و گیاه تخصصی در شهرداری بیرجند/۵۲۰۰ اصله نهال تولید شد

وی با بیان اینکه نگاه رشد و بالا آمدن در ادارات کل استان وجود ندارد، عنوان کرد: حوزه اقتصادی استان ضعیف است و هیچ برنامه ای برای جذب سرمایه گذار وجود ندارد.

مروج الشریعه با تاکید بر اینکه باید مطالبه گری جدی داشته باشیم، اظهار داشت: لازم است حتما مدیران در روش های کاری خود بازنگری داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه سازمان های توسعه ای نباید به صورت کاملا پراکنده و بدون هیچ انسجامی کار کنند، افزود: کمیسیون های تخصصی باید ذیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تشکیل شود.

خبر جدید  مجموعه خبری بخش 20 شبکه خاوران - 13 شهریور

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه نباید از واحدهای مشکل دار و نیمه تمام در سیستم بانکی، امور مالیاتی و بیمه غافل شویم، گفت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید عمدتا برای واحدهای مشکل دار تشکیل شده لذا باید در این زمینه تلاش زیادی در کارگروه انجام شود.

وی با اشاره به اینکه مسائل واحدهای مشکل دار باید با اولویت در ستاد تسهیل مطرح و در خصوص آن ها مصوبه مکتوب داده شود، عنوان کرد: هرگونه قطع خدمات واحدهای صنعتی و تولیدی باید با اطلاع قبلی انجام شود.

خبر جدید  امدادرسانی به کارگر 33 ساله با اورژانس هوایی بیرجند

مروج الشریعه با بیان اینکه یکی از مهم ترین رسالت های ستاد تسهیل چگونگی رسیدگی به مسائل و مشکلات واحدها است، افزود: مصوبات ستاد تسهیل برای تمامی دستگاه های اجرایی لازم الاجرا است و هیچ دلیلی برای عدم اجرای مصوبات وجود نخواهد داشت و قطعا بازخواست خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه هر سرمایه گذاری در بدو ورود به استان به واحدهای صنعتی و تولیدی استان نظر خواهد کرد، بیان کرد: مسائل واحدهای دارای مشکل باید با لطافت و توجه بیشتری برطرف شود.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب