آخرین اخبار
کد خبر:41051 | 11:50:53 - شنبه 20 جولای 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در پرداخت حقوق و مزایای پرسنل شهرداری دچار مشکل هستیم +فیلم
در پرداخت حقوق و مزایای پرسنل شهرداری دچار مشکل هستیم +فیلم
جاوید گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی مردم و با نگاه به کمک های دولت و سازمان های شهرداری ها باید گفت در پرداخت و مزایای پرسنل شهرداری دچار مشکل هستیم و باید هر روز شاهد این موضوع بود که کارگران و کارکنان شهرداری به خاطر پرداخت نشدن حقوق خود جلوی شهرداری تحصن کنند.

شعارسال: محمد علی جاوید شهردار سابق یاسوج که اکنون شهردار بیرجند است نسبت به برخی انتقادات نسبت به عملکرد شهرداری گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی مردم و با نگاه به کمک های دولت و سازمان های شهرداری ها باید گفت در پرداخت و مزایای پرسنل شهرداری دچار مشکل هستیم و باید هر روز شاهد این موضوع بود که کارگران و کارکنان شهرداری به خاطر پرداخت نشدن حقوق خود جلوی شهرداری تحصن کنند . محمدعلی جاوید بیان کرد: در سال جاری یک مورد پارک که با مساحت ۴۰ هکتار و بزرگترین پارک، به نام پارک توحید است در حال ساخت و فعالیت بر روی آن هستیم و به شهروندان قول داده شد که در سال جاری بخش عمده ای از این پروژه را به بهره برداری خواهیم رساند، و نگرانی مردم بابت فضایی برای تفرج، اوقات فراغت و ورزش برطرف خواهد شد . وی افزود: در محدوده مهر شهر ۳۰ الی ۴۰ هزار نفر جمعیت اسکان داشته که یک مترمربع فضای سبز در آن مکان تعبیه یا برنامه ریزی نشده بود، در سال گذشته یک پارک به بهره برداری رسید و در شاریط حاضر پارک خطی مهر شهر را با مساحت ۶ هکتار و به طول ۲ کلیومتر با امکانات و تجهیزات شهرداری که در آن مکان مستقر هستند امید میرود در سال جاری این پارک به بهره برداری برسد . شهردار بیرجند گفت: از زمانی که این پارک ها احداث شد، در جلسات مختلف موضوعاتی مطرح شد که جمع بندی ها منجر به نتیجه نشد، اما به توافق رسیدیم که طرح تفصیلی را اجرا کنیم و این طرح سبب تعریض هفت متری خیابان میشود و ضرورت این طرح باید در کمسیون ها به تصویب برسد و نباید ذهنیت برای مردم ایجاد شود که بر اساس مسائلی نظیر منافع شخصی در آن نهفته است، از طرفی اگر به جمع بندی رسیدیم که تمام املاک در خیابان ارتش متعلق به آنها بود که دارای سند بوده، ونباید ذهن مردم را مشوش کرد و این موضوع کار خوبی نیست . ادامه گفته های شهردار بیرجند در کلیپ زیر آمده است:
سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت صبح زاگرس ، تاریخ انتشار: ۲ ۷ تیر۱۳۹۸ ، کدخبر: ۱۳۳۵۴۷: www.sobhezagros.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
آدرس وبسایت منبع :: http://shoaresal.ir

خبر جدید  توزیع 250 سبد غذایی بین مددجویان بهزیستی خراسان جنوبی
0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب