کد خبر:640 | 23:07:46 - یکشنبه 8 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در صورت استفاده بهینه از اعتبارات، حمایت های مالی افزایش می یابد
در صورت استفاده بهینه از اعتبارات، حمایت های مالی افزایش می یابد
به گزارش خبرگزاری موج، علی‌اصغر کاراندیش مروستی ظهر امروز در نشست صمیمانه با مدیران ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه کارکنان این نهاد از نزدیک مسائل و مشکلات حوزه فرهنگ و هنر را مشاهده می‌کنند، اظهار داشت: بر همین اساس بهترین افرادی که می‌توانند پیشنهادات و تجربیات خود را به این […]

به گزارش خبرگزاری موج، علی‌اصغر کاراندیش مروستی ظهر امروز در نشست صمیمانه با مدیران ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه کارکنان این نهاد از نزدیک مسائل و مشکلات حوزه فرهنگ و هنر را مشاهده می‌کنند، اظهار داشت: بر همین اساس بهترین افرادی که می‌توانند پیشنهادات و تجربیات خود را به این وزارتخانه ارائه دهند، کارکنان ادارات در استان‌ها هستند.

وی با بیان اینکه سال‌هاست چارت سازمانی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بازنگری نشده است، گفت: در حال حاضر بازنگری چارت سازمانی در این وزارتخانه انجام شده است که به زودی چارت برخی از شهرستان‌های جدید ابلاغ می‌شود.

خبر جدید  اجرای طرح های اشتغالزایی تا سقف 6 میلیارد تومان با تایید استاندار + فیلم

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به قول مساعد استاندار خراسان‌جنوبی برای افزایش اعتبارات فصل ۵ اداره کل فرهنگ و ارشاد استان اشاره کرد و گفت: همچنین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز تلاش خواهد کرد در بخش اعتبارات به خراسان‌جنوبی کمک شایانی کند.

کاراندیش گفت: اگر ادارات شهرستان‌ها این اعتبار را به درستی هزینه کنند، بازهم حمایت مالی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد ادامه یابد.

خبر جدید  نقش موثر ایکنا در فرهنگ سازی وقف

وی خاطرنشان کرد: اگر فردی از اهالی فرهنگ و هنر در هر زمینه‌ای باشد کار و یا طرح شاخصی ارائه دهد بدون شک از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی یادآور شد: اگر هنرمندی از اصحاب فرهنگ و هنر دچار مشکل و یا بیماری باشد، وزارت فرهنگ و ارشاد حمایت ویژه از او خواهد کرد.

خبر جدید  اعلام خاموشی های اضطراری برق امروز 15 مرداد

گفتنی است؛ در این جلسه همچنین معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال نیز به دبیرخانه کانون‌های مساجد استان نیز اختصاص داد.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب