کد خبر:8222 | 12:21:23 - شنبه 28 آوریل 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خیران مدرسه‌ساز در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی ورود پیدا کنند
خیران مدرسه‌ساز در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی ورود پیدا کنند
رییس شورای اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: خیران و نیک‌اندیشان علاوه بر احداث و تجهیز مدارس نیاز است برای حل مشکلات جوانان و نوجوانان، در تمام حوزه‌ها از جمله سلامت، ورزش، ایجاد اشتغال و کاهش آسیب‌های اجتماعی ورود پیدا کنند. شعار سال: رییس شورای اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: خیران و نیک‌اندیشان علاوه بر احداث و تجهیز مدارس نیاز […]

رییس شورای اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: خیران و نیک‌اندیشان علاوه بر احداث و تجهیز مدارس نیاز است برای حل مشکلات جوانان و نوجوانان، در تمام حوزه‌ها از جمله سلامت، ورزش، ایجاد اشتغال و کاهش آسیب‌های اجتماعی ورود پیدا کنند.

شعار سال: رییس شورای اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: خیران و نیک‌اندیشان علاوه بر احداث و تجهیز مدارس نیاز است برای حل مشکلات جوانان و نوجوانان، در تمام حوزه‌ها از جمله سلامت، ورزش، ایجاد اشتغال و کاهش آسیب‌های اجتماعی ورود پیدا کنند.

محمد رضا قرایی با تاکید بر اینکه حضور مردم و خیران در تمام عرصه‌ها در کنار دولتمردان اتفاق خوبی را در کشور رقم زده است، اظهار کرد: دولت به تنهایی قادر به رفع نیازهای حوزه آموزش با این مشکلات و تزریق اعتبارات قطره چکانی نیست.

خبر جدید  سفارش تاجران کشور دوبی به توبافان خراشاد

وی بر اهمیت برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز و مشارکت آنان در توسعه تعلیم و تربیت در کشور تاکید و تصریح کرد: آموزش و پرورش زیربنای هر نوع توسعه اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی در جامعه است که باید به این امر بیشتر توجه شود.

رییس شورای اسلامی خراسان‌ جنوبی با اشاره به اینکه اسلام برای تعلیم و تربیت اهمیت خاصی قائل است، تاکید کرد: در محیط آموزش و پرورش باید کاری انجام شود که حتی یک استعداد، از میان این میلیون‌ها نوجوان و جوان ایرانی هدر نرود و تمام امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای کسب دانش و علم‌آموزی فرزندان این مرز و بوم به همت خیران و دولت فراهم باشد.

خبر جدید  پر تلفات ترین روز در جاده های خراسان جنوبی

قرایی با بیان اینکه آحاد مردم جامعه باید نسبت به آینده کشور و توسعه علمی آن احساس مسئولیت کنند، اظهار کرد: ظرفیت و پتانسیل خیران مدرسه ساز ستودنی است و خداوند اجر آنان را خواهند داد و مردم نیز قدردان این خیران هستند که با اموال خود در جامعه انفاق می‌کنند.

خبر جدید  خراسان جنوبی آماده میزبانی از گردشگران نوروزی شد

وی خاطرنشان کرد: خیران و نیک‌اندیشان علاوه بر احداث و تجهیز مدارس نیاز است در تمام حوزه‌ها از جمله سلامت، ورزش، ایجاد اشتغال و کاهش آسیب‌های اجتماعی ورود پیدا کنند تا مشکلات جوانان و نوجوانان استان حل شود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، کدخبر: ۹۷۰۲۰۸۰۴۳۱۴ ، www.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب