کد خبر:1020 | 14:26:07 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خراسان جنوبی میزبان مسابقات زورخانه ای و پهلوانی کارگران کشور
خراسان جنوبی میزبان مسابقات زورخانه ای و پهلوانی کارگران کشور
 به گزارش خبرنگار مهر، علی سنگکی پیش از ظهر دوشنبه در نشست خبری اظهارکرد: این مسابقات ۱۸ بهمن ماه در زورخانه ولی عصر(عج) شهرک حاجی آباد شهرستان بیرجند برگزار می شود.  وی با بیان اینکه ثبت نام برای حضور در مسابقات از طریق سایت وزارت کار بوده است، ادامه داد: تا امروز ۱۰ استان برای […]

 به گزارش خبرنگار مهر، علی سنگکی پیش از ظهر دوشنبه در نشست خبری اظهارکرد: این مسابقات ۱۸ بهمن ماه در زورخانه ولی عصر(عج) شهرک حاجی آباد شهرستان بیرجند برگزار می شود.

 وی با بیان اینکه ثبت نام برای حضور در مسابقات از طریق سایت وزارت کار بوده است، ادامه داد: تا امروز ۱۰ استان برای شرکت در این مسابقات اعلام حضور کرده اند.

 وی بااشاره به اینکه پیش بینی می شود تعداد استانهای شرکت کننده به ۱۴ استان برسد، ادامه داد: استان های اصفهان، خراسان جنوبی،  خراسان رضوی، خراسان شمالی، کرمانشاه، کرمان، فارس، مرکزی ، مازندران حضور آنها قطعی شده است.

خبر جدید  رفع مشکل در 18 نقطه آسیب دیده خط انتقال آب روستایی بر اثر سیل

به گفته وی ۱۳۰ ورزشکار در این ماراتن بزرگ شرکت خواهند داشت که امیدواریم بتوانیم رتبه های شایسته ای برای خراسان جنوبی در این دوره مسابقات کسب کنیم.

سنگکی بیان داشت: اختتامیه این مسابقات عصر پنج شنبه ۲۰ بهمن ماه در سالن ورزشی اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان با حضور رئیس فدراسیون ورزش های کارگری برگزار می شود.

خبر جدید  اختصاص ۵۰ میلیارد ریال به راه آهن بیرجند/ کنسرسیوم ویژه تشکیل شد

وی با بیان اینکه در خراسان جنوبی اسپانسرورزشی نداریم ، گفت: برنامه های این انجمن بر اساس همیاری های مردمی و کمک های برخی واحدهای تولیدی استان اجرا می شود.

رئیس انجمن ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی کارگران کشور عنوان کرد: توپ اعتبارات ورزش کارگری بین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ورزش و جوانان پاسکاری می شود.

خبر جدید  بسیجیان در ترویج امر به معروف و نهی از منکر پیشرو باشند

 وی بیان کرد: اگر در حوزه اعتباری مشکل داریم این توقع را داریم مسئولان در بعد معنوی ورزشکاران را حمایت کنند و در برنامه ها و مسابقات در بین قشر ورزشکار به خصوص در حوزه کارگری حضور داشته باشند.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب